Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A bal csuklóm eléggé fáj 2-3...

A bal csuklóm eléggé fáj 2-3 hónapja, milyen krémet ajánlotok vagy mit tegyek? Borogassam v edzés közbe használjak fáslit vagy valamit (kondizás)?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
próbálj ki egy csuklószorítót
2010. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
flector
2010. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyógynövényboltokban, és nagyobb áruházakban kapható ördögkarom-krém. Nem egy drága termék, viszont nagyon jó, a 200 ml-es 6-700Ft körül mozog. Jó izületi panaszokra, izomfájdalomra, rheumára. Mellette ajánlom én is a csuklószorítót.
2010. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

ínhüvelygyulladásod van?

amúgy flector elég jó szokott lenni.

2010. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. Én fáslit használok az elejétől szerintem ez a legjobb. Krémet nem tudok mondani de egy jó csuklószorító csodákra képes.
2010. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
te kis álszent, ne verd annyit
2010. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! Szerintem ne fáslizd be és a csukló szorítót sem ajnlom mert lehet hogy egy két hétig jó aztán meg egyre erősebb kell majd és a végén meg majd kijukacc a szigetelőszalagnál én verseny sportoló vagyok és edzőm is megmondta hogy pihentessem meg krémezzem stb. inkább bírd ki az a két hetet aztán meg se fogod érezni!

Egy sportoló!

Ui: Addig míg pihenteted erősíts pl. felülés futás biciklizés!

2010. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!