Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy kérdés a futásról. (? )

Egy kérdés a futásról. (? )

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy futás nem zsírt éget hanem izmot épít le vagy mi. Valahol meg azt olvasni, hogy fogyáshoz tök jó sport. Most akkor nem igazán értem.

Én szeretnék futni a nyáron, de nem fogyás céljából. Kicsit szeretnék erősödni, növelni az állóképességem, ilyesmik.

Ez jó ötlet? Erősödni fogok tőle?


2011. máj. 20. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Te sem gondolod komolyan ezt a kérdést, ugye?

A maraton futóknak is olyan rossz az állóképességük, gyengék mint a fűszál. Semmiképpen se menj el futni, mert össze fogsz aszalódni.

2011. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dymo ***** válasza:
akkor építene le izmot,ha utánna elkezdesz mondjuk éhségsztrájkolni,mert valahonnan pótolnia kell a szervezetnek az energiát
2011. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem vágj bele! "Ami nem öl meg, az erősít." A futással is erősödsz, nem fog semmi rossz történni. :) A bemelegítést előtte-utána ne felejtsd el. ;)
2011. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A futás a legjobb módszer állóképesség növelésére. De mondhatnám úgy is, hogy arra a legjobb módszer csak. Erősödni és fogyni ennél sokkal jobb módszerek vannak.
2011. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A bemelegítést előtte-utána ne felejtsd el. ;)"


Utána inkább nyújts, olyankor már felesleges tovább melegíteni az ízületeket :)

2011. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Neji ***** válasza:
Futás helyett állóképesség növelésre jó az ugrálókötél isˇˇ
2011. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!