Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen étrend ajánlott nekem? (F)

Milyen étrend ajánlott nekem? (F)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 1 éve konditerembe járok és nem fejlődött a testem szinte semmit csak az erőm.Testsúlyom 65Kg magas vagyok,szerintem a kaja a rossz tudnátok nekem vmi táplálkozási útmutatót összeállitani?
2011. máj. 21. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
130gramm fehérje és 250-300gramm ch,napi 6 kajára elosztva.
2011. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 sitch ***** válasza:
ígyvan.a fehérje legyen sovány húsból,halból,a ch meg rizs,burgonya,tészta esetleg.edzés után protein turmix,60gramm dextrózzal.kb ennyi..
2011. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kedves utolsó: a protein, meg a fehérje ugyanaz. Ezt jó ha tudod. Én a helyedben nem szednék semmilyen porított anyagot, vagy ilyesmit. Viszont ezt kipróbálhatod: edzés után keverj vízbe cukrot, és azt idd meg. Ezt általában kreatinhoz ajánlják, de én meg nem ajánlom a kreatint ilyen idős korban. Egyébkét cukorból 1gramm/testtömeg Kg a jó. És azért edzés után, mert akkor a szervezeted mindent magába szív, és a cukor építi a sejteket.
2011. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mark86


kedves utolsó! az utolsó előtti pontosan tudja mi a fehérje! te viszont ne ajánlgass cukrot mert baromság a dextróz nem ugyan az,és tejsavó protein se árt nem véletlen találták ki. azt nem mondd hogy káros mert eldobom a hajam...

2011. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
senki nem mondta, hogy káros, csak azt, hogy 14 évesen nem ajánlom neki. De bárkit megkérdezel, senki nem fogja ajánlani, hogy porokat szedjen. Fehérjét táplálkozással tud bevinni, megfelelő kondizással, pedig többre lehet menni, mint a szarok szedésével. Kivéve ha úgy akarsz kinézni, mint Schwarzenegger.
2011. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mark86


semmi baja nem lesz tőle! hogy kéne megoldani az edzés utáni gyors felszívódást? nem lehet máshogy....

ezek nem szarok te kis buta,schwarzenegger se a proteintől lett akkora.gondolod hogy felfújnak vagy mi? semmi hatásuk nincs a gyors felszívódáson és a kedvező áron kívül!

2011. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mark86


táplálkozással? ez is táplálék nem mondták még?

akkor a puding is rossz meg a pirospaprika,kakaópor? mind porítva van....

2011. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sitch ***** válasza:
a protein meg a fehérje ugyanaz?basszus.ezt nem is tudtam...még szerencse hogy itt vagy te és felvilágosítasz.köszönöm neked. most megyek és átgondolom az életem.
2011. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

addig azért eljutottál, kedves utolsó, hogy a proteint ha lefordítod magyarra, akkor fehérjét kapsz? (Angolról fordítsd, úgy hatásos)



Én nem feltétlenül a proteinre gondoltam, hanem például a kreatinra, a szteroidokra, és hasonló izomtömeg növelőkre. Persze tudom, hogy a kreatinnak sincsen semmilyen káros hatása, de az például pénzkidobás sok esetben, mert nem éri el azt a hatását, hogy megkösse a tápanyagot az izmokban. Nem lesz az embernek 3 keze ezektől a poroktól, de ha már mindenképpen ilyet vesz, csak bio-származékot vegyen.

2011. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mark86


reménytelen vagy...

mindegy. sok sikert!

2011. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!