Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb edzésmódszer?...

Melyik a jobb edzésmódszer? (link)

Figyelt kérdés

a rendes konditermi vagy ilyen amit tudnék itthon csinálnni?

http://www.youtube.com/watch?v=nLXix60IvMk


Mindenki azt mondja h látványos izmokat nemlehet otthon növesztenei de amint látjátok ebben a videóban a csávó alég jol kigyurta magát... na most akkor mit és hogy??


Ja és még annyit h ezek a videóban h edzenek?

van edzéstervük tudják melyik nap mitfognak csinálni vagy csak lemennek azt mindenféle formában edzenek???


a válaszokat előreis köszönöm szépen!!!


2011. máj. 22. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Genetika

2. Nem biztos de szteroid

3. Azért ilyet otthon nem tudsz csinálni. Lényegében ugyanazt csinálják mint a testépítők csak nem súlyzókkal, hanem önmagukat használják nehezéknek, sőt egymásnak segítenek. Bár szerintem kezdésnek mindenképp konditerem.


Egyébként az biztos, hogy van edzéstervük azt se tartom kizártnak, hogy konditerembe járnak, viszont ha megnézed van kb 40 ilyen youtube videó és mind a 40 be négerek vannak, szóval ez az erő-gyorsaság genetikai is.

2011. máj. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a neve,hogy gettógyúrás,gettoworkout.

Vannak fent yt-on komplett edzéstervek,meg fokozatok,mert ezeket az erőmutatványokat eléggé nehéz lenne csak így elsőre megcsinálni.

2011. máj. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jól mondják, otthon nem lehet. Illetve lehet, ha beleölsz pár 100.000 forintot a gépekbe. de minek, amikor a teremben vannak?
2011. máj. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazi néger genetika. Kox. Járnak konditerembe. Felesleges hozzájuk hasonlítanod magad, amúgy sem tudnál ilyeneket csinálni.
2011. máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezeket még 1-2 hónap gyakorlás után én is meg tudnám csinálni. Csak az a baj hogy szerintem egy 20 assal könnyebb vagyok náluk :P
2011. máj. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TOMAtm ***** válasza:
felejtsd el h meg tudod csinálni,szanaszéjjel szakadnának az ínszalagjaid 2 perc után.mint látod ezek versenyzők,és minden amiben pénz van profizmust igényel(és ha nyerni akarsz akkor csalsz is,főleg amerikában).sanszod sincs így kigyúrni magad,ez még konditeremmel is vagy 3 év rendes edzés,ha jó a genetikád persze.
2011. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!