Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet tudtok...

Milyen edzéstervet tudtok ajánlani ami hatékony?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok. 3 hónapja edzem itthon.

Súlyzózás, fekvőtámasz, futás, guggolás, expander, stb... alapgyakorlatokat végzek. Sajnos nem sok látszatja van az eddigi edzésemnek. Gyanítom hogy az a gond hogy nem tudom hogy milyen sorrendben és milyen rendszerességgel kell végezni az itthoni edzést hogy eredménye is legyen. Konditerembe nem akarok eljárni mert nem lenne rá időm. Tudtok nekem olyan itthoni edzéstervet ajánlani amivel lapos hasat és egy kicsit látványosabb izomnövekedést érhetek el? (karjaim, combom, hasam, fenekem. Ezeket a testtájékokat szeretném egy kicsit formálni.)

Van 2db 10kg-os egykezes kézisúlyzóm, 1db kb. 23kg-os szintén egykezes kézisúlyzóm, 1db expanderem.

Jah és még egy fontos infó: Jelenleg szinte minden este futok kb. 3-4km-t.


A fent leírt kellékekből és infókból ki lehet dolgozni valami jó kis hatásos otthoni edzéstervet?

Mindössze három dolgot szeretnék: alakformálás, kondíció és egy kicsi izom.

(Izmoknál ne a Schwarzenegger-re gondoljatok.) :)


2011. máj. 22. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
én meg gyanítom, hogy nemrég kezdted és baromi türelmetlen vagy
2011. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Első hozzászólónak igaza van. :D

Ha helytelenül csinálod, akkor magas vérnyomást okozol magadnak.

Edzésterv: [link]

2011. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mark86


én meg azt gyanítom hogy nem eszel minőségi szénhidrátot se elegendő fehérjét

[link]

és

[link]

2011. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok türelmetlen! Csak szeretném úgy csinálni hogy legyen is valami értelme és ne csak össze-vissza edzek...

A vérnyomásom nem magas, szerintem pont jó (120/65). (Van itthon vérnyomásmérőnk.)

Fehérjét pedig rengeteget fogyasztok, ha a tej annak számít. Jah és házitejet iszom és nem a bolti 1,5%-os p*sit... :)

Köszi a linkeket! Valakinek van még tanácsa vagy infója, az írja nyugodtan!

2011. máj. 22. 16:21
 5/10 anonim ***** válasza:

mark86


ha elolvasod a linket nem lesz szükségedtöbb válaszra és arra is rájössz hogy a fehérje nem a tej hanem

1hús

2hús

3hús

4tojás,túró,hal

5protein turmix

2011. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

minek futsz ha tömeget akarsz? nincs értelme....

állj le a futással ,egyszerre nem fogsz izmot építeni, és szálkásítani felejtsd el...de sürgősen.

és jó tanács:

add el az otthponi cuccaid, mert ponrt semmire sem elegendőkk, és go egy rendes konditerembe, havi bérlet 5 ezernél biztos nem több, és k*rvajó gépek vannak.

a kajára figyelj ahogy elóttem írták és jo lesz ez....

2011. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A futást csak a zsírégetés miatt csinálom. Annyira szeretek futni, hogy már hiányzik ha nem csinálom. :)

A futás mellesleg a legjobb állóképesség növelő! Nem szeretnék leállni vele.

2011. máj. 22. 17:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Én pedig ajánlom neked, hogy válj meg ezeknek a nagy részétől és olvasd el a fegyencedzés c. könyvet.
2011. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

akkor öcsi felejtős bocsesz

nincs értelme veled komolyabban foglalkozni.

csináld, de értelme nincs.

2011. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem is kell leállnod vele, a könyv amit írtam pont neked való! Ha nem akarsz kigyúrt állat lenni akinek sz*rra se jók az izületei, és kötöttek az izmai, de ugyanakkor erős is akarsz lenni, akkor olvasd el, ez a legegészségesebb és legősibb edzésmódszer. (tradicionális calisthenic)
2011. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!