Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami munka nyárra?

Valami munka nyárra?

Figyelt kérdés

Nem tudnátok javasolni valami diákmunkát ? 16 éves fiú vagyok,és munkát keresek nyárra.

Elnézést,hogy ide írtam,csak nem tudtam,hogy ezt hova kéne,és gondoltam ezt úgyis sokan látják. :)


2011. máj. 25. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:

mark86


pósa lajos utcában a julinéninél mák válogatás lesz jövőhéten,utána hajdúnánáson disznóvágás fesztivál lesz oda is kell segédmunkás!

honnan tudjuk hogy pesti vagy-e??mihez értesz?infót a parasztoknak hogy tudjanak segíteni na cső ;)

2011. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az nem jutott eszedbe hogy beírd googleba hogy diákmunka?
2011. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De eszembe jutott.

És neked nem jutott eszedbe az,hogy lehetséges,hogy nem találtam olyat,ami megfelelő lenne számomra ?

2011. máj. 25. 21:48
 4/9 A kérdező kommentje:
pesti vagyok.Amúgy valami fizikai munkára gondoltam.
2011. máj. 25. 21:48
 5/9 anonim ***** válasza:

mark86


elmész egy építkezésre és keresel 600ft-ot óránként! csak odamész és felvesznek..

talicskázni tudsz!

2011. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
diákszövetség. (gyakorlatilag munkaközvetítő) Bemész, regisztrálnak téged és megbeszéled velük mit akarsz, mikor akarod, ha szerencséd van szinte rögtön kezdhetsz, de még nincs nyár, szóval lehet találsz munkát amit nyártól lehet végezni, és most úgymond lestoppolhatod.
2011. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sitch ***** válasza:
tesco vagy auschan árufeltöltés azt cső..
2011. máj. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

valami imerős mellé nem tudsz szegődni?


egyébként ha fizikai meló kell, akkor építkezést ajánlom én is.

végigjárod a környéket, és ha látod, hogy valahol meló folyik, becsöngetsz és felajánlod a szolgálataid, mármint meló ügyben. próba cseresznye


nagyon válogatós vagy, hogy nem találtál melót a diákszövetségnél?

esetleg iratkozz be egy másik diákszövehez is. lehet, hogy ott lesz meló, ami tetszik.

én is kettőnél voltam regisztrálva.

2011. máj. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké,köszi a válaszokat :D
2011. máj. 27. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!