Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bedagad a lábam a futástól,...

Bedagad a lábam a futástól, miért?

Figyelt kérdés
20F vagyok, el szoktam járni futni esténként, de msotanába a jobb lábam nem bírja, egy idő után bedurran a külső bokám felett vagy 5 centivel, sőt van h el is zsibbad, meg be is dagad kicsit:S mitől lehet ez???
2011. máj. 27. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
kérlek, ne haragudj(!), hogy ide írok, csak nem akarok új kérdést kiírni, mert velem is hasonló van... én szoktam gyors tempóban gyalogolni, olyan 8 kilómétereket, és a vége felé mindig bedagadnak az újjaim elég nagyra. és ez mi lehet?
2011. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vitamin & ásványi anyagok hiányoznak a szervezetedből !


Javaslom, hogy Centrum, Juvita, Eurovit vagy Aktivalt szedjél mindennap és valamilyen Glükózamin tartalmú tablettét is.

2011. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2011. máj. 27. 23:17
 4/10 Toto652_89 válasza:

Szintetikus vitamin segített valaha is valakinek?

Különben tényleg vitaminhiány, illetve az sem kizárt, hogy kényelmetlen a cipő, túl szoros a zokni, vagy csak simán megerőltetted.

2011. máj. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Nekem & mindenkinek aki szedte. A VITAMIN AMI A NÖVÉNYBEN VAN UGYANOLYAN KÉMIAI SZERKEZETŰ ha lebomlik a gyomórban mint a szintetikus. Az hogy rossz az belemagyarázás.
2011. máj. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Toto652_89 válasza:
Csak marhára nem mindegy, hogy a kémiagyár állítja elő azt a vitamint, vagy a természet...
2011. máj. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Hát éppenhogy teljesen mindegy ! Mivel ugyanaz a szerves vegyület van a természetben is.


De lehet kapni természetes 100% natural tablettát is. Egyél napi 3db Full Spechtrumot és rendben leszel

2011. máj. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

ilyen nekem is volt, pontosabban nem dagadás, hanem zsibbadás, görcsök a bokámnál, de elöl.

magnéziumot szedtem rá, és elmulasztotta már pár nap után éreztem a hatását.

megelőzésképpen szoktam hetente 1-2-szer bevenni most is.

2011. máj. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Toto652_89 te akkora hülye vagy mint a ház.


Liza von Staunhoff, a centrum és hasonló vitaminokban nevetséges dózisok vannak, a hiánybetegségek elkerüléséhez elegendőek, ráadásul marha drágák is. Scitec daily one + scitec ca-mg, evvel jársz a legjobban kérdező.


De itt nem is biztos, hogy vitamin hiányról van szó. Most bedurran vagy bedagad? Külső boka felett 5 centivel már lehet csak bedurran a lábujjakat feszítő izom vagy a szárkapocsi izom.

2011. máj. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

mark86


Kémiagyár!!! :DDDDDD

Nm tudtátok hogy ezek mérgek?

C vitamint narancsból kell bevinni! elég napi 3 kiló és így csak másfél kiló cukor kerül a szervezetbe!

2011. máj. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!