Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fáj a futástól a csípőm?...

Miért fáj a futástól a csípőm? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete járok futni heti 2-3x. A Margit szigetet szoktam körbefutni kezdetben 50 perc volt, most már csak 35 :) De az utóbbi 3-4 alkalommal nagyon megfájdult (meghúzódott) a bal csípőm ( [link] - ott, ahol a kép mutatja), utána 1-2 napig az is fáj, ha fel kell emelnem a lábam, illetve azóta folyamatosan kattog a csípőm, ha lépcsőn megyek fel. Mitől van ez?

Futás közben nem fáj. Igaz futócipőm nincs (no money :S) de a szigeten legalább nem a betonon futok. Mi lehet a baj? :S


2011. szept. 11. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A futásnak sajnos vannak kellemetlen mellékhatásai. Hölgyeknek éppen szélesebb csípőjük miatt még kevésbé ajánlott, mint férfiaknak. Persze hogy nálad pontosan mi történt, meg hogy egyáltalán melyik nemhez tartozol, nem tudom.
2011. szept. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az az oldal jobban terhelődik.

nincs gerincferdülésed?

2011. szept. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lány vagyok 5 kg felesleggel. talán azért terhelődik jobban, mert a jobb térdemet 1 hónapja műtötték és nem merek olyan erősen futni vele mint a ballal... lehet ennek súlyosabb következménye?
2011. szept. 11. 02:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd azt, aki műtötte a térded.
2011. szept. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
javaslom, hogy nézz körül az ebayen/teszveszen/vaterán és szerezz egy normális cipőt, pláne műtött térddel...vagy válassz más sportot
2011. szept. 11. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!