Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik jobb tömegnövelö?...

Melyik jobb tömegnövelö? Super Mass Gainer-Cytogen Whey Gainer-jumbo

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Jumbot használok, azt ismerem, az jó. Alacsony fehérje tartalmú mondjuk, arra figyelni kell. De ez egy olyan kérdés, hogy nem lehet azt mondani hogy ez vagy az jobb. Mindegyik mást tartalmaz, azt válaszd amire neked szükséged van. (magasabb fehérje, vagy magasabb ch tartalom, stb..)
2011. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mass gainerről most hallok először. Olyasmi mint a jumbo csak kevesebb adalékkal ( kreatin bcaa stb ), viszont sok ch kevés fehérje. Ha nehezen hízó vagy akkor kezdőként szerintem a super mass nem rossz választás, később jöhet jumbo. A cytogen meg elvileg sokak szerint eszméletlen finom és talán az egyik legolcsóbb tömegnövelő, de mivel ilyen olcsó sokan csak "ételek kiegészítésére használják", tehát palacsintába stb. Edzés utánra mindenképp super mass vagy jumbo. ( A super massnál mondjuk nem írják, vagy én nem találtam, hogy milyen fehérjét tartalmaz... )
2011. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mark86


keverd ki magadnak! olcsóbb és precízebben be tudod lőni a neked megfelelő mennyiségeket!

2011. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!