Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Spiropent-...

Bobby89 kérdése:

Mi a véleményetek a Spiropent-ről? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Diétához gondoltam, stanozolol-t már próbáltam, de az ízületeimnek nem nagyon tetszett, ezért akarok váltani.

Nem vagyok már kezdő, ezért elsősorban versenyzők és edzők véleményére vagyok kíváncsi, okostojások kíméljenek.


2011. máj. 29. 14:57
 1/1 °:Amigo:° ***** válasza:

Nem sok értelmét látom, hogy magában használd. Egy idő múlva elmúlik a thermogén hatás, ezért ciklizálni kell a szedését.

Súlyos izomgörcsöket okoz, ami csak kellemetlen, egészen addig, amíg nem a szívizmod görcsöl be.

Sokan nem is bírják egyébként....

Én 4 szem fölé már soha nem megyek és nem ajánlom másoknak sem. (az alap, hogy csak a patikai változatról beszélek, feketepiacról nem veszünk gyógyszert semmiképpen )

Utoljára L-thyroxinnal együtt ment, 3 nap szedés, 2 nap szünet szisztémával. 8-10 kilót lepucolt, jó diéta mellett, minimális kardióval. :-))

2011. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!