Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet jol bunyozni?...

Hogyan lehet jol bunyozni? (tekninak)

Figyelt kérdés
nem kerek huje valaszokat!! hanem hogy hogyan ussel hatasosan es gyorsan szoval hogy lehet valakit hamar meg verni inkabb arcon utni vagy hasba?
2011. jún. 1. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy,hogy helyesírási szótárral ütögeted a fejét!
2011. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

legfeljebb megtanulhatod.

a vicces hogy aki így áll hozzá (a kérdésed stílusából következtetek) még a legjobb, legagresszívabb edzés mellett is gyenge marad. 1-2 középszerű embernél lehet erősebb ha valaki nagyon akar, de "hogy lehet jól bunyózni" felfogással A) vagy ütni sem tudsz és eltöröd a saját kezed

B) tanulsz valahol, és te magad is agresszív középszerű bunyós leszel.

2011. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a hegedülést sem online kell megtanulnod.

A "bunyo" ugyanúgy komoly technikai repertoárt, mentális, és fizikai felkészültséget követel. Hosszú évek edzésmunkája kell, nem pedig egy netes oldal. Menj le edzésre, a mentalitásod meg k.rva gyorsan formáld át.

2011. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

MAR BOCSI 1 nem fogok ekezettel irni csak a kedvetekert

2 tudok bunyozni ojan kornyeken elek ahol muszaj bunyozni de hol erdemes utni hogy ne latszodjon csak fajjon

2011. jún. 2. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem az ékezetre értettem:)
2011. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jah, az ékezet még nem is lenne gond szerintem senkinél :)


ha kemény helyen élsz, de neked tiszta a lelkiismereted, akkor felvállalhatod hogy megütsz valakit. persze nem ismerem a körülményeket..

amúgy rengeteg technika van hogy valakinek úgy okozz sérülést hogy azután ne legyen tele látványos sérülésekkel, de ezek leginkább fogások.

hogy egy olyan ütést megtanulj ami kívül nem hagy nyomot de belül kárt tegyen egy emberben.. höhö, lehet álmodozni. elvileg ilyet én sem tanítok akárkinek.

2011. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!