Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az xtreme no-ról mit tudtok?...

Az xtreme no-ról mit tudtok? Vannak mellékhatásai? Nem esik össze az izomzat a 4 hetes kúra után? Stb. HOZZÁÉRTŐK VÁLASZOLJANAK. KÖSZI. (főleg mark86 válaszát várom)

Figyelt kérdés
Szeretnék izmosodni kicsit,főleg mellre és csuklyára,vékonyka vagyok és akármennyit eszek nem hízok.A napokban találtam rá az extreme no táp.kiegészítőre ami jó cuccnak tűnik,nem mesterséges és nincs benne steroid.Valaki tud valamit erről a cuccról,vannak mellékhatásai?
2011. jún. 2. 07:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem akartalak megbántani Márk,de én nem kaptam semmi email-t.Ha meg haragítottalak bocsánatot kérek.Csak mivel nem kaptam semmi levelet nem hogy 3 nap,de 2 hét múlva se ezért írtam,hogy nem segítesz,a gyökér haverod meg ne osszon éngem mert azt se tudja miről van szó
2011. jún. 28. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!