Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Torna vagy tánc, vagy egyéb...

Torna vagy tánc, vagy egyéb sport?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy szertornázzak-e újra, mert már végülis 2 éve oda jártam, csak azért gondoltam a táncra, mert a fellépések biztos tök tutik. Amúgy még atlétikázom, futásban, úgyhogy nem tudom, emellett tényleg melyik lenne az előnyösebb. De az ötleteket megköszönöm:)
2011. jún. 3. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hali én szerintem táncolj.A szertorna baromi veszélyes.Unokatesóm is akkor hagyta abba amikor az egyik barátnője a gerendán pont a nemi szervére esett azt hiszem kézenállásból akart visszamenni és elkezdett folyni a vér úgy megütötte.Unokatesóm előtte számtalan érmet nyyert szóval tehetséges is volt ,de inkább abbahagyta.Javaslom táncolj vagy valami önvédelmi sportot keress..
2011. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"csak azért gondoltam a táncra, mert a fellépések biztos tök tutik."

Elég sokat sportoltam(sprint, aerobic ect..tánc) és igen a fellépések naon jók voltak, imádtam, naon hiányzik, csak lesérültem és doki eltiltott..wáá úgy hiányzik...hip-hop és funky-ra jártam ált. suliba jazz balettra. A stilus miatt írtam le, de bejön/tt, latin tánc..Jó volt ott kitudtam kapcsolni, csak a tánc..

2011. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És mi a véleményetek a ritmikus gimnasztikáról? Végülis itt nincs olyan sok akrobatikus mutatvány. Torna balettel ötvözve zenére, szalaggal, hullahoppkarikával és labdával. Szerintetek?
2011. jún. 6. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is jó, tetszik. Ha ahhoz van huzalmad csináld azt.
2011. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!