Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sport a jobb? A tánc...

Melyik sport a jobb? A tánc vagy a kajak?

Figyelt kérdés
Indokold meg a választ!
2009. máj. 8. 23:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha száz léányom volna, abból biztos 99-et táncra taníttatnék! Hogy miért? Nőies /ha nőről van szó/ Elegáns /ha férfiről van szó/. A test minden izmát megmozgatja. Együtt jár a zenével. A nőnek kecses mozgást, szép járást garantál, a férfinek eleganciát. Ha nő, gyönyörű jelmezeket viselhet közben, királynőnek érezheti magát.Gyönyörő sminkeket próbálhatsz ki. Finomítja az érzéseket. Összehangolja a mozdulatokat. Soroljam még?
2009. máj. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
A tánc egyáltalán sport?
2009. máj. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Kajak, mert lány vagyok és azt csinálom.
2009. máj. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
78%
Szerintem egyértelműen a tánc a jobb. Tánc nélkül el sem tudom képzelni az életem, a kajakot viszont nem szívlelem túlzottan.
2009. máj. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Válasz a 6.27-esnek! Hogy sport-e tánc?! Ez nem is lehet kérdés. Az összes izmot megmozgatja. /fej, láb, csipő, has, hát, karok.../ Nem is sorolom!A legkomplexebb mozgásforma.
2009. máj. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Fiú vagy vagy lány? Én mindenképpen a kajakot tudom ajánlani. Ha fiú vagy akkor jól fogsz kinézni tőle(ha lány akkor is) és ki ne szeretné az izmos srácokat??, de ha lány vagy akkor azért is jó mert már tök korán kint vagy a szebadban és már akkor teljesen barna leszel amikor a barátnőid még csak tervezik a napozást.
2009. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan,hogy jobb vagy rosszabb sport.Aki sorrendet állít fel,az nem sportember.Legfeljebb arról lehet szó,hogy ki melyiket tudja/szereti csinálni/nézni,illetve melyiknek milyen tulajdonságai vannak.A futball például(meg úgy általában a labdajátékok) egy nagyon drámai sport(lásd pl chealse-barca elődöntő),míg a snooker inkább az egyéni teljesítményről szól....stb.Vagy beszélhetünk arról is,hogy melyik milyen izomcsoportokat mozgat meg.De olyan nincs,hogy egyik sport jobb a másiknál.
2009. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
61%
Én a táncot sosem tudtam sportnak tekinteni... a kajak viszont szuper. Imádom. :)
2009. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem mérhető együtt a kettő. Két külön műfaj. Mindkettő jó, csak másképp, máshogyan, másmilyen.

DE szerintem a tánc annyiból jobb a testnek, hogy mindent megmozgat, csiszolja a ritmusérzéked. A kajakban az a rossz, hogy a hátnak/deréknak nem a legjobb. És a felsőtested halálzimos lesz, míg a lábad satnya.

2009. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, és evezek, a kajakot mondanám. És ha kajakozol, még a tévében is szerepelhetsz! XD
2009. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!