Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha még fennáll az izomláz...

✮ʝօк&# kérdése:

Ha még fennáll az izomláz tegnapelőttről, nyomjam le ma is a melledzést, vagy nem szabad? Esetleg valami könnyített edzés?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

mark86


miért edzed a melled minden másnap?

teljes testest csinálsz?

2011. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, teljes testet..és nem minden másnap.. :P írhatsz 1 jó edzéstervet ha nem gond mert .. érted nem tudom mit mikor lenne jó.
2011. jún. 5. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:

mark86


írhatok??köszi!

válassz:

[link]

2011. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából minden napra betettem valamilyen edzést mert 1 héten minimum 2 olyan nap van amikor fontosabb program miatt nem tudok időt szakítani.. Ez az edzéstervem, fikázhatod mark nem érdekel .. monnyá véleményt :D esetleg javíts, mi nem tetszik benne .. persze más is írhat ..

Hetfo: KAR.

Kedd : mell-has

Szerda: lab-Vall

csutor: Hat-Bicepsz

Pentek: Mell-Has

Szombat: vall-bicepsz-nyak

vasarnap: mell-has

és bocs h a tervet nem ékezetesen írtam le :D

2011. jún. 5. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt az edzéstervet most dobd ki a p.csába. Nem érdemes javítgatni, mert alapjában véve szar.

Válassz egy edzéstervet a linkről, amit márk küldött.

Ezzel az edzéstervvel garantált a túledzés. És az is egész biztos, hogy tök szar edzéseid vannak, mert egy rendes edzéssel kizárt hogy ilyen gyakran tudnál pl. mellezni.

2011. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én erre csak annyit akarok írni, hogy attól függ milyen akarsz lenni, mert vannak különféle fel állások, de ami itt divat az az, hogy szálkás izmos (az-az dísz fiú a csajod mellé) vagy egyszerűen nagydarab széles (mint az IFA plató ami úgy megy mint egy orosz harckocsi)

Ezt neked kel eldönteni és úgy fel venni az edzés tervet. mert a kettő között vannak különbségek, eredményben is meg felállásban is.

2011. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne hallgass Pistire. Az izomépítésnek szabályai vannak, tök mindegy, hogy te egy Ronaldo féle formával is megelégszel, vagy egyenesen te akarsz lenni a Mr. Olympia. Tömegelés, utána szálkásítás. Hogy te neked elég egy a csajoknak tetsző kockahasú 80 kiló, vagy egy 120 kilós száraz izomtömegre hajtasz, az lényegtelen.
2011. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!