Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges egyszerre magasabbr...

Lehetséges egyszerre magasabbra nőni és izmosodni? (19/F)

Figyelt kérdés

173 cm vagyok 60 kg elkezdtem járni konditerembe haverokkal heti 6x.

Kiegyensúlyozottan próbálok élni minimalizálva a káros dolgokat(cigi,alkohol,kevés alvás)

Arra lennék kíváncsi ha megfelelően étkezek és élek nőhetek még úgy 10 cm és felszedhetek egy olyan 20 kg(izomba) ?

Konditerembe futunk és felsőtestet fejlesztünk.

Személyes tapasztalatokra is kíváncsi lennék.


2011. jún. 5. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Mi a köze a kettőnek egymáshoz? Igen nőhetsz, és igen, izmosodhatsz. A másodikhoz azonban nagyobb tudás kell, mint ami neked valszeg van. 20 kiló izom nem kis dolog, egy tökéletesen képzett kezdőnek rendes étrenddel, kiegészítőkkel, edzéstervvel is több év.

Másik: Miért csak felsőtestre edzel? A csajokat nem érdekli a lábad? K.rva hülyén tud kinézni valaki széles háttal, nagy bicepsszel, és kis pálcika lábakkal. Lábakat nem edzeni bziság, most mondom, hogy ne a teremben halld először

2011. jún. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

én se úgy gondoltam ,hogy 20 kiló izmot magamra dobok 1 hónap alatt ,és lábat is edzünk ezért futunk ...

engem az érdekel ,hogy egyszerre a 2 (növés,szélesedés)nem üti ki egymást? vagy több tápanyagra lesz szükségem ?

például kalciumot,magnéziumot 2x szedek naponta tabletta formájában az elég-e? (bocs a sok kérdésért :))

2011. jún. 5. 18:24
 3/11 escrogar ***** válasza:
a futástól nem lesznek izmos combjaid, legalábbis bőven nem eléggé...
2011. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Látom nagyon mondjátok a lábak edzését ,de az edző akitől az edzéstervünket kaptuk azt mondta bőven elég a futás meg néha egy kis comb vagy vádli erősítő gyakorlat a felső testre kell összpontosítani...és ha meg nézzük a sztárok edzéstervét ugyan ezt lehet észrevenni szerintem
2011. jún. 5. 19:25
 5/11 anonim ***** válasza:

És te a sztároknak hiszel? Fele drogos, a másik fele meg a sárgadinnyés léböjtkúrára esküszik. Amúgyis, ők leszarják, csak azért edzenek, hogy jól nézzenek ki a strandon, meg a f.szomtudja milyen bemutatón kitöltsék az ingujjukat. Az persze senkinek sem jut eszébe, hogy milyen szar dolog 20 kilóval nehezebb súlyt hordani ugyanazon a két lábon.

Az edződ meg küldd el a p.csába. Súlyzós edzést nem tud a futás helyettesíteni!

2011. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hmm igazad lehet és a növekedésre mit mondasz tudok még kb.10cm nőni?
2011. jún. 5. 20:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát őszintén szólva 19 évesen már nem nagyon hiszem, de nincs kizárva.

Ez sajnos genetika, tehát eddz nyugodtan, az nem fog rajta változtatni.

2011. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszokat :)
2011. jún. 5. 20:18
 9/11 anonim ***** válasza:

A filmsztároknak minek a lábedzés.Pl a Farkasban a fickó végig hosszú farmerban volt,de amikor ráfeszült látszott,hogy pipaszár a lába.

Szóval kell lábazni.19 évesen meg nőhetsz még kb 2centit magasságban,uh 10centiket ne várj.

2011. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
neked biztos Dzsini a filmsztár, olyan leszel te is.
2011. jún. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!