Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egyszerre végzek súlyzós...

Ha egyszerre végzek súlyzós edzést meg még mondjuk futok is akkor annak van értelme?

Figyelt kérdés
Mármint értem ezalatt, hogy súlyzós edzés csinálom mindent ami kell+ edzések végén szálkásítás végett futok. Akkor ennek így van értelme, vagy hagyjam a futást, és előbb tömeget növeljek rendesen, és aztán a szálkásítás , vagy fordítva előbb szálkásítás aztán tömegnövelés? Tulajdonképp olyat szeretnék elérni, hogy a hasamon ne csak azt lássam hogy lapos, hanem azért lássam azt is hogy van ott kocka... nem kell nagyon durva szálkás izomzat, csak mégis kicsit.
2011. szept. 2. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lehet egyszerre szálkásítani és tömeget növelni. szóval először azt döntsd el, hogy mit szeretnél, utána kérdezz tovább, mert alapvetően nem jó, hogy súlyzós edzés után közvetlenül futsz.
2011. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, szálkásításnál van értelme.. diéta mellett aerob + súlyzós kötelező. Ja, kockás has: szálkásítás, több izom: tömegelés. szerintem válaszd a másodikat, jobb egy zsírosizmos mint egy 40kilóskockahasas.
2011. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen van értelme.

Állóképességi edzésnek jó.

Leméred mennyi kalóriát égetsz el vele és annyival többet eszel,ha tömegelsz.

2011. szept. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szálkásodni akarsz,akkor van értelme.ha nem vagy nehezen hízó/izmot felszedő ember,akkor fölösleges tömegelned.Kövess szálkásító diétát.
2011. szept. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát voltam már régen 90 kg is .... régen, most vagyok 74 kg 185 magas. Szoval alapjában véve már nem sok zsír van a hasamon, már csak a 8-9%os testzsír%ot kéne elérnem , de akkor fogynom kéne még 1-2 kgt , amihez annyira kedvem sincs egyébként. Akkor az lesz, hogy inkább tömegnövelek kicsit aztán majd ha elértem hogy nagyobb súllyal tudok súlyzózni (viszonyításképp most 50el megy a fekvenyomás, nem olyan rég kezdtem), akkor ugye több izom is lesz rajtam, már csak egy kis masszív szálkásítás kell és kész is ... jól mondom ?
2011. szept. 3. 13:17
 6/6 anonim ***** válasza:
jól :)
2011. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!