Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megéri jobban a Biotech Nitro...

Megéri jobban a Biotech Nitro Pure fehérje, mint a Scitec 100% Whey Professional?

Figyelt kérdés

Scitec fehérjét szedek, viszont kifogyóban van, mit gondoltok, jobb-e valamiben a Bioteches fehérje mint a Scitec? Kedvem lenne kipróbálni, jó ez az oldhatósága, nem-e fosat, finom-e, stb.. Köszönöm a válaszokat. Alább linkeltem a 2 Biotech fehérjét.

[link]


[link]


2011. jún. 5. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

mark86


próbáld ki!

2011. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más jön be. Nincs tuti szer. Épp ezért van annyi a piacon és ezért újítanak egyfolytában... Én a Scitec termékeire esküszöm, nekem az jött be, pedig próbáltam már jó pár egyéb márkát is...
2011. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mark86. A kérdést arra értettem, hogy megéri-e kipróbálni? Lehet hogy nekem bejön, lehet nem, de ha valaki azt írja róla hogy egyszerűen szarul oldódik vagy hasonló, akkor evidens hogy ki se próbálom :) Eddig nem tart vissza semmi, rosszat pedig még nem hallottam róla.
2011. jún. 5. 22:35
 4/7 anonim ***** válasza:

mark86


én még életemben nem láttam se rosszul oldódó,se rossz ízű tejsavót! próbáld! :DD

2011. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a biotech fehérjére esküszöm, igaz nem erre mert ez kicsit drága számomra. De annyit mondhatok, hogy amit én használok az finom, és jól oldódik. És többen azt mondták, hogy mivel ez a nitro pure újabb termék ez jobb mint amit használok, minden téren. A scitecet pedig utálom, mert rengetegen odáig vannak érte pedig semmi extrát nem mutat fel.
2011. jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egyszer ittam valami proteint, és akárhogy ráztam, csomós volt. rossz volt meginni. utolsó válaszoló: miért te melyik fehérjét szeded?
2011. jún. 5. 22:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Fehérje meg tömegnövelőt a biotechnél ajánlok ,viszont minden egyéb kiegészítőt a scitechnél.
2011. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!