Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék csinálni egy fehérje...

Szeretnék csinálni egy fehérje és kreatin kúrát (2,5kg scitec whey protein professional +320g scitec attack) Szerintetek mennyit fejlődnék tőle?

Figyelt kérdés
Kiszámoltam, hogy ha hetente 5x edzek és, ha fehérjéből napi 3 adagot szedek edzésnapokon (3x25g) 1 felkeléskor 1 edzés után, és 1 lefekvéskor. Ez kb 35-40 napig tartana ki. A kreatint meg csak edzés napokon szedném kb 1 hónapig kitart, ha csinálok feltöltést( 1 hétig napi 20 gramm. Feltöltés után napi 10 gramm.) tehát ez a kúra elég lenne kb 1 hónapig. Azt szeretném megtudni mennyit tudok vele felszedni ha naponta rendszeresen edzek. 3 éve gyúrok (ebbe volt fél év szünet) 53 kilósan 176 cm magasan 28cm karral kezdtem el. Most vagy 178 cm magas 66kg és a karom 36cm. Sose szedtem semmilyen étrendkiegészítőt (vagy más olyan szert ami befolyásolná a tesztoszteron szintemet), de most úgy látom szükségem lenne rá, mert sehogy se jön fel rám tömeg (izomban). Az edzés tervemmel szerintem nincs gond, és az erőlétem is remek, de kéne már egy kis tömeget is felszedtem. Kb 10 kilót szeretnék hízni vagy még annál is többet. Szakértőktől, vagy tapasztalt testépítőktől várnék véleményt.
2009. dec. 26. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha hízni akarsz , akkor tömegnövelőt vegyél , ne fehérjét . Kreatint pedig mindenképp kell szedni pihenőnapokon is . A heti 5 edzés pedig sok . Amúgy senki nem tudja neked megmondani , hogy mennyit hízol , genetikától is függ nagyon sok minden , de fogsz tőle fejlődni . Sok sikert :)
2009. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs értelme kúrázgatni.

Ha valaki testépíő, akkor folyamatosan kell gondoskodnia a megfelelő fehérje- bevitelről. (a fehérje nélkülözhetetlen makrotápanyag)


Az attack mehet kúra szerűen, sok értelme nincs, nem fogsz "nőni" vagy "hízni" tőle.

Jobban megy az edzés, ennyi... nem egy csodaszer.

2009. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elején kell feltöltés a kreatinnál (én monohydrátot szedtem feltöltésnek),ez után attackot! A fehérje az mindig kell! Heti 3-4edzés elég,az 5sok!


www.body.builder.hu

www.tesztoszteron.hu


Hogy mennyit fejlődsz?Attól függ milyen az edzésed,étkezésed! Ezt nem lehet megmondani!

2010. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!