Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyásról lenne kérdésem...

Fogyásról lenne kérdésem leginkább olyanhoz aki ért is hozzá? ( jó helyen kérdeztem. )

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó én a tömegeléshez és a diétához értek fogyókúrához nem.

Adatok 100kg/174cm L/18 régen sokat sportolt, tehát 1-2 testrésze igen izmos.

1. intervallumos futás ilyen súllyal?

2. gondolom ilyen esetben nem 1. a tömegelés és utána szálkásítás, hanem először kemény fogyókúra.

3. Bőrre mennyire kell vigyázni ( megereszkedés )

Étrend edzést megcsináltam, de ha akartok írhattok tanácsot mindent szívesen fogadok. Leginkább Mark86 véleményére lennék kíváncsi, de bárki más írhat nyugodtan.


2011. jún. 6. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

mark86


na az külön beb@szna ha itt valaki fogyókúrát ajánlana!

szálkásító étrend kell és ilyen súllyal nem kell intervallumos futás.elég a kocogás/heti 3 átmozgató súlyzós edzés.ezekhez értesz tehát nem lehet több kérdés! (elvileg)

mivel nem fogyókúrázik,(mert ugye normálisak vagytok),nem lesz olyan ütemű súlyveszteség hogy a bőr ne tudna alkalmazkodni.

2011. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mark86


és sok sikert!

2011. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaja 3 súlyzós átmozgató edzés van eddig és 3 40-50 perc futás 130 alatti pulzussal. A kaja az rendbe van reggel kevés zabpehely, utána kevés rizs sok hús és zöldség este túró és lenmagolaj. Napi 6-7x evés stb... Ki is van számolva mennyi kell, csak sajna kevesebb fehérjét eszik mint kéne :S L-karnitin megy edzések előtt. Más kieg nincs. Ha itt nem stimmel valami ide is várok ötletet.
2011. jún. 6. 19:05
 4/4 A kérdező kommentje:
És köszi a választ :D
2011. jún. 6. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!