Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eszek, de csak hasra hízok...

Eszek, de csak hasra hízok leginkább. miért?

Figyelt kérdés

F/19 vagyok, hat honapja edzek, elég jo génjaim vannak, mert kozel 10kg-ot hiztam azota, és izomzatomon is észrevehető, pedig csak itthno kézisulyzot, s francia rudat használok, mert nincs pénzem kondira. Se arra, h CSAK olyan kaját vegyek, ami dugig van széndhidráttal és fehérjével.. leginkább csikehúst, lazannyát, tepsis krumplit, magába sült krumpli (gondolom ez elég zsíros), csilis bab, paprikás krumpli, rántott hús, tojás, ilyeneket eszek, és elég sokszor iszom coop-os kolát : D

Szóval hiába edzek heti 3x, és eszek (bár 3 étkezésnél tobbet nem nagyon tudok, idohiány miatt, és akkor sem feltétlen csirkemellet eszek.. vajon ezek miatt a kaják miatt lehet, hogy hasra jon fel zsír? Mit tudtok javasolni ?


2011. okt. 6. 13:02
 1/4 A kérdező kommentje:
74kg vagyok, szeretnéd egy max 85 lenni, de arányos izomzattal, és nem megnőtt hassal.. ezt így kiegészítésképpen írtam :)
2011. okt. 6. 13:03
 2/4 dirtboy ***** válasza:

ne foglalkozz a hasaddal,a cél hogy elérd a számodra megfelelő izom menyiséget,ha az megvan akkor majd utána szálkásítasz és lemegy majd a felesleg a hasadról is.

nem kéne elhanyagolni a lábadat sem mert szarul fest a szép kidolgozott test pálcika lábakon.

a kajád hát nem éppen jó nem ártana ha megpróbálnál valami étrendet bevezetni.

ezt olvasd el: [link]

2011. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Izomépítés közben óhatatlanul zsír is megy fel. Az arány a kérdés. Ezt viszont innen nem tudom megítélni.
2011. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zakathol ***** válasza:

Azért mert iszod azt a cukros sz*rt, meg eszed a sok lisztes másik sz*rt.

Ha nőni akarsz egyél normális kaját. Ha nem akarsz/tudsz normális kaját enni, akkor ne várj túl sok/gyors eredményt. "Az vagy ami felszívódik abból amit megeszel"... A biológia sajna nem kívánságműsor...

2011. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!