Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sajnos nincs lehetőségem...

Sajnos nincs lehetőségem lemérni de hátha vki megtudja mondani h melyik a több egy 1,5vagy 2 literes palack vagy egy 1,5kilós súlyzó?

Figyelt kérdés
Előre köszönöm mindenkinek a segítségét:)
2011. jún. 6. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Oké, akkor jön egy kis 2. osztályos matek.

1 liter víz = 1kg

A többit remélem magadtól is kitalálod.

2011. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mark86


és jöhet az atomfizika!!!

az se mindegy hogy milyen flakon és hogy van-e rajta cimke,kupak vagy bélyegző! :DDD

2011. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ohh nagyon szépen köszönöm :) tökre igazad, avval nyugtatom magam h rég volt ált. iskola 2. osztálya xD
2011. jún. 6. 22:29
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor az az+val = azzal is régen lehetett... Bocs, de nem te vagy az első aki így ír és baromira idegesít...
2011. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

De várjál, komoly egyenletrendszereket kell ám megoldani :D

Mert nem mindegy, hogy mivel tölti meg a palackot, mert pl, ha belenyom homokot, akkor nehezebb lesz, mint a víz, de, ha jóféle kis turmixot tol bele, akkor könnyebb... Nehéz kérdés :D:D

Am rohadt kényelmetlen lehet a 1,5-2 literes palackkal súlyzózni és 1,5-2 kg fosra nem elég.

2011. jún. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy milyen hőmérsékletű, maradjunk annyiban, hogy 1 liter víz nem = 1 kiló, de kb. annyi.
2011. jún. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

eleve kezdjük ott, hogy a "melyik a több" kérdés értelmezhetetlen, hiszen ha egy palackot mérek össze egy súlyzóval, az pont ugyanannyi, hiszen mindkettő egy darab, így egyik se több a másiknál.


Ha meg a kérdező a tömegre gondolt, akkor a súlyzó a nehezebb, hiszen az 1,5kg, míg egy palack ennél lényegesen könnyebb, készüljön akár üvegből, fémből, vagy műanyagból. Mivel nem írta, mivel van tele (levegővel, homokkal, vízzel, higannyal)azt kell feltételezni, hogy üres palackról beszélt.

2011. jún. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Istenem! Most komolyan, hány éves vagy? :O
2011. jún. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nyugi már mit kell pattogni a kérdésre megkaptam a választ és kész azoknak köszönöm de akik kötekednek azok húzzanak innen el mert már több válaszra nem vagyok hajlandó válaszolni ez van nem tudtam és ebben az életben és kész ez legyen a legnagyobb gondom kérdés ha nem tetszik nem válaszolsz rá, vagy írsz a gyk-nak h törölje bár sztem normálisan írtam semmi provokatív nincs benne nah mind1
2011. jún. 7. 10:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi már nem veled beszélgetünk kérdező, hanem egymással :D Hogy mennyire sokrétű lehet egy ilyen pontosan megfogalmazott kérdés.
2011. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!