Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizom-hátizom: hogyan?

Hasizom-hátizom: hogyan?

Figyelt kérdés
Nemrég csináltam hasizmokat 4 napon keresztül, naponta 50-et. Azt viszont csak utána tudtam meg, hogy hátizom is kell mellé, így azokat lehagytam. Így utólag mit tudok tenni? A gerincemen már érzem, hogy ennek lett negatív hatása is (nehezebben tartom magam (mondjuk eleve is gerincferdülésem van), ha nyújtózok, eléggé sajog a hátam). Hogyan csináljam?
2011. jún. 7. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

látod látod, elég egyszer hibázni, és egy életre elintézed magad! nem értem, miért nem lehetett utánaolvasni rendesen. Most már semmit, remélheted, hogy nem lett nagyobb bajod egy egyszerű porckorongsérvnél. maximum annyit tehetsz még, hogy pár napig nem fekszel viszintesbe, és akkor esetleg nem jön ki. szóval meg kéne próbálni pár napig nem aludni. jah és a továbbiakban nem javaslok SEMMILYEN mozgást!


Na, ha kellően beszartál akkor elmondom, hogy idióta a kérdésed, a hátadnak semmi baja nem lehet ha hasizmot edzel. emellett persze agyra is gyúrhatnál. És nincs "A hátizom gyakorlat", lévén a hátizom elég összetett.

nem kéne szarul csinálni a felülést( SŐT felülést nem kéne csinálni, hanem hasprést), és nem fog fájni a hátad.

2011. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
XD
2011. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos ettől a 200 szarul elvégzett felüléstől visszafordíthatatlanul felborult a hasizom-hátizom tömegének aránya! Semmi nem tudsz már tenni, esetleg gyógytorna!


Na, komolyra fordítva: ez a 200 felülés SEMMI! A gerinced azért fáj, mert a felülés alapból gyilkolja, a rosszul elvégzett meg még inkább. Csinálj hasprést, és ismerkedj meg a pihenőidő, edzésterv, és helyes étkezés fogalmával.

Tessék, ez a cikk a barátod, mától ő segít, hogy jól kijöjj a már említett dolgokkal: [link]

2011. jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hiperhajlítás:


[link]

2011. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!