Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tápkieget külföldről?

TOMAtm kérdése:

Tápkieget külföldről?

Figyelt kérdés

Kicsit körülnéztem külföldi(amerikai) oldalakon és ledöbbentem.az itthon shoubuilderen 7-8000ft os kilónkénti áru protein designer cuccok kint talán a felébe kerülnek.én 2-3 hónapra szoktam bevásárolni,úgy gondolom megérné a 27 dolláros(4700ft)postaköltséget kifizetnem egy akár 150ezres tételnél,ha abból annyi cuccot kapok mint itthon 300ért.de vajon mennyire megbízható,meghát ugye azért ez étel...

aki akar mazsolázzon : [link]


2011. jún. 9. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:

mark86


láttam már ezt az oldalt,érdemes dobni nekik egy mailt hogy írjanak pár sort a szállításról stb.

de amúgy korrekt.

2011. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én [link] -ot néztem, csak nem tudom, hogy a vámnál nem szopakodnának-e, mert nem EU-n belülről jött a cucc.
2011. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ez engem is érdekel. ha megtudtál vmit ird le pls :D
2011. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
holnap délután elvileg lesz szabad egy órám,majd utánajárok a dolgoknak.az egész különben a Novedex-ből indult.ami itthon 15darab ezres,akciózva ha van néha akkor 10-11.kint meg most akciós olyan 19 dollár...van árrés az biztos.
2011. jún. 9. 21:55
 5/9 °:Amigo:° ***** válasza:

Ó, én továbbmegyek.

MINDENT külföldről KELL rendelni !

Magyartól ne vásárolj semmit !


Nekem jelenleg is 3 szállítmányom van útban, 1 japánból, 1 usa-ból, 1 kínából.


:-)))

2011. jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
amigo esetleg leirhatnád az oldalak cimét ;)
2011. jún. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 °:Amigo:° ***** válasza:

Oldalak?

E-bay, Amazon.com

:-)))

Komolyra fordítva:


Nagykereskedelmi oldalakon keresek cégeket és kérek árajánlatot koxra, növire, Ghrp -re, stb...

Lehetőleg a gyártóhoz, vagy nagybani kereskedőhöz próbálok eljutni, hogy ne 10-15. láncszem legyek.


Ha minden jól megy, nemsokára sok koxdíler fog qurvára utálni engem valamiért :-D

2011. jún. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ne ezt lájkolom Amigo.jöhet a mail,ha beindul a bolt :)

közben fbookon felvettem a kapcsolatot egy amerikai csaj ismerősömmel,nekem majd ő bevásárol és feladja amiket akarok,csomagként :)

2011. jún. 11. 06:16
 9/9 anonim válasza:

[link]


dobtam nekik egy mailt és jött válaszként, h ha benne szerepel Magyarország a listába akk 100% h eljut hozzád a cucc.

2011. jún. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!