Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megálltam az izomnövekedésben...

Megálltam az izomnövekedésben ezért Stanazololt ajánlottak. Milyen táplálékkiegészítőt vegyek mellé?

Figyelt kérdés
A kajám általában úgy néz ki,hogy reggelire szendvics,vagy főttojás,valami ilyesmi.Ebédem is 3-4 szendvicsből tevődik össze+valami főtt étel.Edzés után megiszok 3 nyers tojást+valamilyen húst eszek ha van.Vacsorázni nem mindíg szoktam,de ha mégis akkor a délutáni kajából eszek.
2011. jún. 9. 21:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

mark86


nem muszáj. szia!

2011. jún. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mrolympia


Na mondmár,hogy miért nem jó a kaja! Szerintem eleget eszek.:D poén.

2011. jún. 9. 23:41
 13/14 TOMAtm ***** válasza:
mert nincs eredeti stanazolol az országban,csak a 10mg ost feltolják 2mg metiltesztóval amitől májrákot kaphatsz.márha van benne hatóanyag egyátalán.
2011. jún. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 °:Amigo:° ***** válasza:

Szendvicsre akarsz koxolni ?

Bazzmeg, azt se tudom hol lehet kapni ilyeneket, évek ótta nem ettem kenyeret, felvágottat.

Ne idétlenkedj már itt.

Eddig a Danabol volt a divat, most a Stanozol.

Én már olyat nem is veszek, ami "divat" mert azt egyből elkezdik hamisítani és jól is teszik, mert az ilyen ökröknek el kell adni a d-vitamint koxnak jó drágán.

Legalább elmegy a kedved az egésztől és nem rontod a levegőt a teremben és nem foglalod a padot a normálisan edzők elől.

Menj, csinálj egy szendvicset !

2011. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!