Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnál nekem ajánlani olyan...

Tudnál nekem ajánlani olyan táplálékkiegészítőt, amely hízást segít elő? 20/L

Figyelt kérdés

168 cm/50 kg vagyok (szerencsés esetben), ektomorf alkatú, de hízni szeretnék, bár sajnos genetikai adottságaimból adódóan sem megy, illetve tejcukorérzékeny vagyok, tehát felszívódási zavarom is van, talán ez is azt eredményezi, hogy nem jönnek fel rám a kilók. Napi 5x ékezem általában, de van hogy csak 3-4x, vagy olyan is hogy többször kevesebbet, ez étvágyfüggő. 1 hónapja kb. növeltem a napi kajabevitelt, megpróbáltam többet enni, mégsem híztam egy kilót sem...

Próbáltam már Svédcsepptől kezdve Béres Cseppen át mindent, de semmi eredmény...

Tudok, hogy ha elkezdek szedni valamilyen tápkieget, ahhoz kondiznom is kéne, de én inkább a futást választom, vagy max az itthoni súlyzózást. Nem célom, hogy kigyúrt legyek, de nem akarok elhízni sem (bár ennek a kockázatát sem tudom elképzelni, mivel ugyebár nem vagyok egy hízékony alkat) Tehát az kell hogy ne egy csontos csajt lássanak ha rám néznek...

Ajánlották, hogy szedjek fehérjeport étrendkiegészítőként, és én nem aakrok okoskodni, de ismereteim szerint a nehezen hízó alkatúaknak inkább szénhidrátbevitelre van szüksége elsősorban... akkor én most mit szedjek táplálékkiegészítőként?

Köszi előre is a tanácsokat !


2011. júl. 30. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

előszöris tedd rendbe az étrended, ha úgysem megy tömegnövelő mehet szerintem, meg multivitamin. az nagyon nagyon fontos. tömegnövelőből meg Biotech hypermass5000 a minőség legalja.ezalá nem érdemes menni. ha van több pénzed akkor Scitec jumbo vagy Volumass35.

de előre figyelmeztetlek, h ha nem edzel mellé, zsírosodni fogsz.

2011. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és nem leszel "olyan kigyúrt" csak akkor ha férfi hormonokat is viszel a szervezetedbe. tablettázni meg szurkálni magad nemhiszem h szeretnéd úgyhogy nincs mitől félned. 1 nő hormnkészítmények nélkül soha az életben nem lesz kigyúrt
2011. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 escrogar ***** válasza:
nem kell tömegnövelő, a kaját tedd rendbe, olcsóbb, és hatékonyabb. számold ki a BMR-edet, és egyél fölötte.
2011. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

testömegnövelővel hizni fogsz ha nem kondizol rá!!

külön nöknek is vannak fehérjék és táplálék kiegészítők!

ez a legujjabb: Meta Diet Shake

ha erre még rászeded a: 'Women's Hair, Skin & Nails Formulát' akk még óvod a bőrőd körmöd hajad+ rengeteg vitamint viszel be!!

ez összesen kb 6500Ft és 2 hónapig elég lesz!!

elég ha futsz meg talán alkalmanként elmész kondiba lábazni, hasazni, kicsit súlyzózni!!

2011. aug. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!