Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy héten hány szál cigaretta...

Egy héten hány szál cigaretta az, ami még nem befolyásolja a teljesítményt?

Figyelt kérdés
Alkalmi dohányos vagyok, van, hogy heti 5-10 szál, van hogy egy-két hónapig egy se. Itt a nyár, jönnek a bulik, de szeretnék intenzíven sportolni. Elég erős cigiket szívok, ha szívok. Mennyit engedhetek meg magamnak egy héten maximum?
2011. jún. 10. 20:25
 1/5 anonim válasza:
100%

Egyénfüggő. Szerintem olyan keveset szívj amennyit lehet, sőt, a legjobb a 0 lenne. :)

Addig hagyd abba, amíg nem szoksz rá. :D :D

2011. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj a magas vitaminbevételre a cigi elvon elég sok Kalciumot, Magneziumot és C-Vitamint a szervezedtől (azthiszem 60 mg/szál a C-Vitamin elvonás) amit ha eddig se egészítettél táplálékkiegészítővel akkor hosszú távon nem ajánlatos intenzív sport mellett kitenni ennek a hatásnak a szervezeted.
2011. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ahány szál cigi annyi szög a koporsóba :D ha sportolsz 1-et se szívj én is egész évbe szívtam most kivéve hétvége meg szünetek és most nyáron 1 szálat se fogok mert én nem érzem azt, hogy kell... :D hülyén hangzik de így is csak akkor szívok ha felajánják de nem érzem, hogy szükségem lenne rá és nyáron 1 szál sem fog elmenni csak ha nagyon alkalmi és mindenki szívja de igyekszem akkor sem :) te is törekedj a 100év/0cigire és talán még sikeres karriered is lehet
2011. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0 az tuti nem befolyásolja negatív irányban.
2011. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
legjobb, ha minél kevesebbet. én versenyszerűen sportolok, és volt pár éve h kb. hetente,kéthetente vizipipáztunk, de már azt is éreztem a tüdőmön, csökkent a teljesítőképességem
2011. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!