Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen teljesítmény növelő...

Milyen teljesítmény növelő szert ajánlatok?

Figyelt kérdés
Már 6 éve kajakozok versenyszerűen.Eddig nem szedtem semmilyen teljesitmény növelő szert, de kiszeretnék próbálni valamilyet. Nem szeretnék felfüjt nagy izmokat, inkább szálkássakat. Mit ajánlatok, protein, kreatin stb...
2011. aug. 30. 11:23
 1/3 oyeacch ***** válasza:
79%
Hát így, hogy nem felfújt izmokat akarsz, sajnos nem tudok segíteni. Pedig már akartam volna ajánlani a kompresszort.
2011. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Winstrolt esetleg a szemes változatát : Stanozolol

Ha nem akarsz ilyenhez nyúlni akkor Kreatin kúra teljesítmény fokozók glutamin BCAA stb.

2011. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bix ***** válasza:

:D 6 év versenyszerű kajakozástól milyen karod van már:D nevicceljünk már. nekem cimborám 5 éve tolja versenyszerűen, durván szálkás és nem pici... ez a kérdés fake mint ide lacháza.


nincs az az isten hogy egy versenyszinten sportoló ember ennyi idő után ilyen kérdést tegyen fel. protein, kreatin mint teljesítmény növelő szer? az igen.

2011. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!