Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek autóversenyző,...

Hogyan lehetek autóversenyző, a nem vagyunk annyira tehetősek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 13:43
1 2 3
 1/25 TOMAtm ***** válasza:
szerintem sehogy,bár lehet szerencséd ha nagyon nagy tehetség vagy.
2011. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%
Lopj egy autót és csapj rendőrségi üldözést. Ha hozod a kellő showt akkor lehet, hogy lesz egy beteg állat aki felvesz pilótának :D. Amúgy nem.
2011. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
64%

Az én apukámnak versenyautói vannak és csapata. Én tapasztalatból mondom, hogy sehogy. A versenyzők világába mindent a pénz határoz meg. Mert már ott kezdődik, hogy venned vagy bérelned kell egy autót(elég sokba kerül mind a kettő) aztán fizetned kell a szervizelést(vagy egy csapathoz mész vagy csak felveszel magad mellé egy szerelőt) aztán még ott van a nevezési díj meg persze az hogy ha esetleg baleseted lesz és valami történik az autóval azt is fizetni kell. Eléggé drága sportág. Ez az apukám csapata: www.szigetvariracing.hu . De persze nem muszáj a forma autó lehet túrautó is vagy rally vagy akármi.

Egyébként a gokartozás olcsóbb valamivel.

2011. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Azt még tudnod kell, ahhoz, hogy igazán jó legyél kellene minimum 4 év gokartozás.

2011. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Előző, ha lány vagy, leszel a feleségem?:D Mindig akartam egy kulák apóst :D
2011. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de még csak 14..
2011. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Egyébként kössz de nem. :D:D
2011. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
én is 14 vagyok
2011. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
na?
2011. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Kár érte :D Bevezetnélek az életbe, testépítő vagyok és 21, és rohadtjó arc, a kinézeted nem számít na?:D Mindketten 7-tel osztható korúak vagyunk :D
2011. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!