Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki autóversenyző szeretne...

Aki autóversenyző szeretne lenni annak muszály ez?

Figyelt kérdés

Mármint....:


Annak muszály milliomosnak lenni? Tényleg nincs olcsóbb megoldás?


+ még muszály kiskorától kezdve gokardozni? Én olvastam valahol hogy Budapesten van valahol egy autóverseny képző tanfolyam 50ezer forintért megtanítanak az alapokra sőt versenyajánlatot is adnak de ehhez miért kell milliomosnak lenni vagy 5 éves kortól fogva gokardozni?


Szerintem a tehetség vagy a siker akkor is elérhető ha valaki kiskorába nem gokardozik.


Én most nem az ilyen Forma-1 re gondolok. Hanem más versenyekre, rally-kra, stb.



Ti mit gondoltok?



(csak azért gondolkodtam ezen mert végülis ez is egy karrier lehetőség)

(23/f)


2011. máj. 8. 11:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
még ollyan autóval is lehet versenyezni ami nem milliókba kerül szóval még erre is vonatkopzik szerintem h nem muszály milliomosnak lenni
2011. máj. 8. 11:55
 2/16 A kérdező kommentje:

tényleg luxus sport az autóversenyzés?

(ismétlem nem a forma 1 re gondolok)

2011. máj. 8. 12:00
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
aki autóversenyző akar lenni muszáJ tudnia hogy hogy írják a "gokart"-ot:P
2011. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

elírtam oké.....de nem ez a lényeg -.-"

(az 50ezer forint amit írtam azt elnéztem, az csak a vizsgadíj, ennél jóval több a tanfolyamok ára de mind1)

2011. máj. 8. 12:05
 5/16 anonim ***** válasza:

Ááá én is ezt akartam írni :D

gokart, muszáj.

2011. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem tetszik az írás? Reklamálj az ombucmannál de ha nem a kérdésre válaszolsz akkor ne fáradj azzal hogy ide írkálsz....
2011. máj. 8. 14:04
 7/16 anonim ***** válasza:

najó elmondom a témáról szóló véleményem is:D Ha valaki kiskora óta gokartozik annak nagyobb rutinja van és a "vérében van" a versenyzés, vezetés. Persze ha kiemelkedően jóvagy akkor nem hátrány kerülsz hátrányba ha leigazolás kerül szóba. De ehez nagyon nagy szerencse kell. Egyébként mondogatták régebben hogy milyen sok pénzébe kerül az országnak hogy Baumgartnert versenyezni látjuk az F1-be. Gondolom az alacsonyabb kategóriákban is így működik ez hogy a versenyzőnek kell finanszíroznia magát először...

Hangsúlyozom: ez az én véleményem a témáról lehet hogy hülyeségeket beszélek..

2011. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mivel eszközigényes a sport,ezért a lóvé elengedhetetlen.

Még akkor is bele kell tenni pár millát,ha egy ladát építgetsz és 20ad rangú versenyeken indulsz.

Egy srácról halottam akit felkaroltak,gondolom te is,szimulátor bajnokságot nyert,aztán adtak neki egy lehetőséget élőben és annyira bejött,hogy vb is lett.

Egyébként ha megnézed mondjuk a rally versenyzők többségét,vagy nagyon fiatalok jó anyagi háttérrel,vagy vén fa-szok,akik már megteremtették maguknak a lóvét és passzióból versenyeznek.

Szóval fiatal vagy,legyél milliomos vállalkozó és olyan 40 éves korodra tudsz indulni valamelyik túraautó bajnokságban.

2011. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A Baumgartner kiválló példa, szerinted miért lett autóversenyző? mert olyan istenadta tehetség, vagy mert apuci milliárdos, és volt della finanszírozni a gyerkőc passzióját.
2011. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyébként 23 évesen kurv@gáz a helyesírásod... Szerinted, ha ilyen tulok vagy, szóbaállnának veled a szponzorok?
2011. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!