Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyenge ez a box klub? 3...

Lee12 kérdése:

Gyenge ez a box klub? 3 hónapja járok oda

Figyelt kérdés

az edzés így néz ki(hétfő kedden csütörtökön van edzés de a hétfőin kb 3 an vagyunk)

1,5 óra az edzés de van hogy 1 óra 50 perces

eleje bemelegítés meg ilyenek (fél óra)

aztán 5 vagy 10 perc ugrókötél majd árnyékolás utána 3 zsák van és úgy osztanak be hogy zsák kötél árnyék és így mindenki mindent csinál( néha néha van kesztyűzés de az ritka) aztán erősítés jön különböző hasizom gyakorlatok és fekvőtámasz vagy medicinlabdával vagy 1-2 kg os súlyzókkal ütésdinamika majd levezetés

valami vélemény róla?? esetleg otthonra gyakorlatok

pl én szoktam teniszlabdát így a földhöz pattogtatni és úgy mozogni meg súlyzózni meg teniszlabda zokniba aztán felkötöm és ütögetem meg elmozgok??? ötleteket vagy véleményeket várok?


2011. jún. 13. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Jónak látszana de...

Minden edzésen kell sparringolni,legalább a heti 3ból 2 edzésen minimum.

2011. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alapvetően jónak tűnik az edzés, de ahogy az előző hozzászóló is említette, mindenképp szükség van a bunyóra is, anélkül nem fogsz megtanulni bokszolni.
2011. jún. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!