Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok, és 85kg,172...

21 éves vagyok, és 85kg,172 cm, túl sok zsir van rajtam, főleg a hasamon,1 hónapja kondiba járok, Fizikai munkát végzek minden nap hétfőtől péntekig, szóval nem nagyon merek diétázni sem. De le akarom adni a zsirt, Hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés
Leltem a neten egy minőségi zsirégetőt (Anadrox) [link] (leiárs a linkre kattintva lent ) úgy gondoltam megrendelem,ezt fogom szedni,mellé aerob edzés,minden másnap 10 km bicajozás + 20 perc intenziv gyaloglás + minden nap felülések és fekvőtámaszok + természetesen aktivan kemény súlyzós edzés + diétát is kellene valamilyet. Ebben kérném a segitségeteket,mert le szeretnék nagyon hamar fogyni,viszont a diétával óvatosan kell,mert birnom kell napi 8 órát dolgozni is. Ne adjatok légyszi linkeket,hogy kérdezzem meg itt,vagy ott,például body.builder.hu !!! Én a ti véleményeteket szeretném kérni. Aki ért hozzá segitsen már nekem légyszi. Köszi
2011. szept. 20. 19:06
 1/2 anonim válasza:
0%
Alacsony vagy én 11 éves vagy és 174 cm
2011. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Amm én is ilyen vagyok mint te de ne gyalogolj ne szedj semmit csinálj ejtőernyős edzést nézz utánna a neten 1 év alatt ( tudom hogy ez soknak hangzik) le fogsz adni 10 kg t és marha izmos leszel
2011. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!