Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért jó a Forma-1? Esetleg...

Miért jó a Forma-1? Esetleg miért "jobb" mint a rally?

Figyelt kérdés
Szeretem a forma-1-et, és szeretnék meggyőzni valakit,aki szerint ez nincs olyan jó,mint a rally! Szal várom az érveket és véleményeket! :)
2011. jún. 16. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

láttál te már rallyba előzést vagy azt h körről-körre előzik egymást van úgy h 3-man?rallyba van olyan h a kör közepén elkezd szakadni az eső aki hátul van be tud menni aki meg már elment a box előtt kell neki egy újat menni?nem

na hát ezért jobb a forma 1

2011. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a Forma-1et nem értem igazán,körről körre kb ugyanaz...Ezzel nem szeretnék megsérteni senkit,ez csak egyéni vélemény.A rally viszont...!A benzingőzös erdei levegő,az autók hangja,ahogyan visszahangzik a hegyek között,egy Weber-karbis VFTS,amint bebródszeidol a kanyarba,kilinccsel előre,ahogy illik"...Aki a Rally adta érzést nem tudja értékelni,nem tudja,mit veszít!
2011. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Forma-1 jobb tv-ben, viszont tény hogy a rally élőben sokkal jobb. Az F1et azért szeretik sokan mert elvileg ott vannak a legjobb pilóták, illetve sokkal inkább technikai és stratégiai sport mint a rally.
2011. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Jöhetnek még vélemény4k!:)

2011. jún. 16. 14:24
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

A rally unalmas. Csinálni jó dolog, de tv-ben nézni szörnyű. Ráadásul nem is adják sehol. Nem egy nézőbarát dolog. Meg anyira nem is nagy cucc. Pl ott a WRC női autókkal mennek földúton. Sokadvonalbeli versenyzők, előre lejátsott bajnokságok.

Ezzel szemben az F1 az autósporotk csúcsa, lehet nem ez a legizgalmasabb sorozat a világon, de a rallyt csúnyán veri. Technológiailag és versenyzői felhozatal szempontjából is ez a csúcskategória. A WRC meg a többi rally baromság fasorban sincs hozzá képest. De igazából ízlés kérdése hogy kinek melyik tetszik, de színvonalban, izgalom tekintetében elég egyértelmű.

2011. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 WBTBWB ***** válasza:
71%
Azért szerintem rallyban jóval tehetségesebb pilóták vannak, mint F1-ben. Be kell ültetni egy rallysofőrt egy f1-es autóba, egy f1-es sofőrt egy rallyautóba... lásd Kubica vagy Raikonnen...ennyit értenek a rallyhoz, ami "sehol sincs a f1-hez képest"...
2011. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
raiKKonen!!!
2011. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Loeb-öt beültették egy Gp2-es tesztre. Az utolsó előttitől is kapott 1,5 másodpercet. Raikonen meg már szakaszt is nyert. Szóval...
2011. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az F1 nem véletlen az autósportok csúcsa. A WRC meg egy rossz vicc. Van összesen 7-8 versenyző a többi meg töltelék. Többségük akkor ültek először versenyautóba amikor egy valamire való autóversenyző befejezi a pályafutását. Ott van Loeb. Sokáig erőltette a pályaautózást, de egy nemzeti bajnokságot nem tudott nyerni. Váltott rallyra ott meg egyből nagykirály lett. Ennyi kb a színvonalkülönbség.
2011. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Prodomee válasza:
Szerintem a rally a versenyzőknek sokkal nagyobb kihívás, sokkal többet változnak a körülmények, ezáltal sokkal nehezebb teljesíteni egy-egy szakaszt.Úgy gondolom, hogy egy rallyversenyen egy néző is sokkal több izgalmat élhet meg, és sokkal többet, többfélét láthat. Az olyan válaszok, hogy a rally hülyeség, szerintem egyértelműen egy laikustól származnak.
2012. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!