Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon kezdőnek megizmosodni...

Nagyon kezdőnek megizmosodni mit ajánlottok?

Figyelt kérdés
Nagyon vézna gyerek vagyok, időm nagy részét eddig a számítógép előtt töltöttem. Mell, has, kar, váll, hát, ezeket a részeket szeretném megedzeni hogy megizmosodjak, de nem áll rendelkezésemre csak egy 10kg-os egykezes súlyzó. Ezzel és saját testsúllyal milyen gyakorlatokat és étrendet ajánlottok ? És körülbelül mennyi idő amíg tényleg jól látható eredménye lesz ? 15/f
2011. jún. 16. 17:42
 1/6 TOMAtm ***** válasza:
100%
felejtsd el. otthon nem lehet edzeni,nincs motiváltság,pláne egy olyannak aki egész nap a gép előtt ül.
2011. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
falmászás
2011. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kondisarc válasza:
100%

nem vérszívásképpen írom, de neked nincsennek lábaid??mert ha jól kidolgozod a felsőtested és ehez párosul egy vézna láb, akkor nevetségesen nézel majd ki...egyébkén ha minnél gyorsabb idő alatt akarsz izmosodni akkor szerintem irány a konditerem(ha van ilyen lehetőség a közeledben)

a google-ba meg írdbe hogy tömegnővelő étrend és egész jó dolgokat ad ki csak keresgélj

egyébként még csinhalhatsz fekvőtámaszokat és húzódzkodhatsz is, mert szerintem csodákra képes és jól erősít

2011. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
2. vagyok. A falmászásban mind ez megvan, mivel minden egyes izmodat megdolgozza, van olyan, hogy egy durvább edzés után hazaérve még remek a lábam(persze a kezem is, de...)
2011. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a falmászás gondolom az amikor ilyen kis kiszögelléseken kell feljutni a fal tetejére direkt ezért épített falon. Ilyesmire nincs lehetőségem mivel egy Szabolcsi kisvárosban lakok. A fekvőtámaszt és felhuzockodast megfogadom, viszont a konditerem nem túl jó mert állandóan televan,több órás sorok vannak meg hasonló az hogy drága arról meg nem is beszéltem
2011. jún. 16. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
igaza van kondisarc-nak a lábak nagyon fontosak... amúgy elmész a konditerembe és edzel.. :D otthon meg ne edz mert az nem biztos hogy jól sűl el.. body.builder -en nézz szét ;) minden rajta van ami kell :D ezen az oldalon van étrend tervező is :D csinálj egyet :D rizs és csirke legyen az alapja reggelire mehet zabpehely fehérjével estére meg pl túró :D 2g/testsúlykg fehéje menjen és 5-6 g szénhidrát/ testsúly kiló :D az első pár hónapban nem kellenek kiegészítők esetleg egy multivitamin ( pl. Daily One) ha kérdésed van akk írj rám privibe :D
2011. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!