Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok Ti jártok konditerembe?...

Lányok Ti jártok konditerembe? Ha igen miért, ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 00:45
 1/6 anonim válasza:
100%

Fogok járni, még csak ma voltam először (vagyis mivel már éjfél után vagyunk, tegnap).

Azért, mert az állóképességem és az erőnlétem olyan siralmas, hogy egy átlag 70+ éves néni is jobban bírja a strapát nálam.

Azért, mert szeretnék tónusosabban, fittebben kinézni, nem csak egy löttyedt csontváz lenni.

Azért, mert valamit mozogni kell, és az ég világon senki nincs, aki motiváljon vagy segítsen, a teremben meg, ha már fizettem érte és elmentem, legalább teszem a dolgom kifulladásig és segítséget is kérhetek az edzőktől.

2011. jún. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

lányok közül akik nem járnak, azok mind lusták kb ennyi, vagy nem érdeklik hogy néznek ki, és beletörődnek


akik meg járnak, azok jobban akarnak kinézni

2011. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

énis jártam konditerembe..egy sráccal mentem mivel a lányok nem nagyon szeretnek kondiba menni..legalábbis az én baráti körömben...de után otthagytam, mivel a srácnak nem volt ideje menni én pedig nem mentem egyedül

és azért jártam hogy formáljam az alakom..azóta pedig eljárok mindennap biciklizni vagy torna, görkorcsolya stb

2011. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én nem járok, és nem azért mert lusta vagyok, és ennek ellenére mégis jól nézek ki!!!!
2011. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
van olyan, hogy isten adta genetika, örülj neki
2011. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem járok, egyrészt mert a közelben nincs, másrészt a sportolást megoldom máshogy. Járok futni, úszni, bicajozni, táncolni, itthon néha tornázom. Szóval lusta lennék és nem érdekel hogy hogy nézek ki? ;) Az hogy valaki nem jár konditerembe, nem azt jelenti hogy egész nap a tv előtt ül.
2011. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!