Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a sportolásra?

Figyelt kérdés
Általában úgy telik a napom hogy felkelek reggel és este 10 ig a gép előtt ülök, tudom hogy ez így nem fajin, dfe egyszerűen nem birom rávenni magam a sportra. Ti hogy szoktátok?
2011. jún. 19. 21:31
 1/4 anonim válasza:

Én egyszer eldöntöttem , sőt nem csak eldöntöttem hanem már 4 éve csinálom minden nap itthon.

De úgy a legjobb , ha esetleg ismersz olyat aki rendszeresen sportol és megkéred , h adjon tanácsokat , eddzen veled stb.

2011. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Torna otthon, kocogás, bringa, úszás. Lehet egyedül és lehet olcsón/ingyen és lehet rövid időt elvevőt is.


Én azok közé tartozom, akik szerint nem gond a sok órás netezés - ha nem a feladataid helyett csinálod -, de egy-két óra valami más kell.

Úgyhogy szerintem is mozgásra fel!


Amúgy úgy szoktam rávenni magam, hogy nehéz elkezdeni, és van gyakorlat, ami nem is esik jól, de utána mindig jobb. Vagy kellemes fáradtságérzet, vagy csak annyit érzek, hogy kinyújtottam az izmaimat, de mindenképp jobb.


Ha nem jártál volna olyan helyre, ahol sok tornagyakorlatot mutatnak (erősítő ill. nyújtó), akkor linkelek az oldalamról. Ezek megbízhatóak, mert nem én találtam ki, hanem a gyógytornászaim (és nemcsak gyógytornának jók):

[link]

[link]

2011. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Elhatározom magam és leszarom hogy gépezni akarok lemegyek és gyúrok közben a számomra ideális kinézet lebeg a szemem előtt vagyis hogy hogyan szeretnék kinézni és ezt majd a csajok is értékelik remélhetőleg. Nemrég elkezdtem boxolgatni is de csak itthon zsákolok megnéztem a Rockyt és rohadtul megjött hozzá a kedvem. Azóta gondolkozok a thai boxon mert az keményebb.
2011. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy akarod,vagy nem,rajtad áll.
2011. jún. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!