Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam a sportol...

Hogy vegyem rá magam a sportolásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! szeretnék leadni néhány kilót, helyrehozni magam (táplálkozás megoldva), de nem tudom magam rávenni a sportolásra. Lusta vagyok, sokkal kényelmesebb a képernyőt bámulni... este mikor lefekszem bűntudatom van, hogy nem sportoltam és mindig azt mondom, hogy majd holnap... de aznap sem... van futópadom (árammal működik, szép kényelmes) de nagyon unalmas rajta futni, próbáltam zenét hallgatni közben, de az sem olyan. Biciklim bekrepált, futni szabad ég alatt pedig nem akarok - mentségemre legyen, hogy faluban lakok, mindenki ismer mindenkit, és kiröhögnének. Régebben futottam a futópadon és Rubint Rékáztam, szépen le is ment a pocim, de beteg lettem és kiestem abból a lendületből. Pedig akkor mindig tornáztam. Mivel csináljak magamnak kedvet? :)
2011. ápr. 29. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tv előtt fuss. Én is így csinálom,mindíg a való világ közbe tekerek és így el is repül azaz 1 óra.
2011. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hm... jó tipp, lehet, hogy kipróbálom. :) Sőt, biztos.. legalább kilókat égetek, miközben kicipelem a nappaliba. :D
2011. ápr. 29. 18:38
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a futás vált be, és ha nem csak sétálgatsz a futópadon, hanem beleadsz mindent 120%-osan, szerintem egyáltalán nem unalmas, úgyse tudsz semmi másra figyelni közben.
2011. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Ülj be a kocsidba egy ismerősöddel és menjetek lakásodtól legalább 5 km-re majd te szállj ki és kérd meg, hogy vigye haza a kocsit. Te meg kénytelen leszel haza menni. :D
2011. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kötözz egy rotvellert a seggedre, és fuss amíg bírsz! Ha meg utolér, legalább leharap rólad pár kilót. :D A vitszet férretéve lassacskán növeld a fokozatot. Pl egy nap tíz fekvötámasz, majd naponta megtoldod kettövel. így nem veszed észre hogy nehezedik a feladat, mert mindig a tegnapihoz viszonyítod. Még valami, tegyél a fejed alá, valami büdöset fekvönél pl romlott kaját, vagy valamit.
2011. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ezek tényleg jóó ötletekk! :D
2011. ápr. 29. 19:09
 7/7 anonim ***** válasza:
tévé, film bekapcs, és indulhat a futóógéép! naponta muszáj megnézned egy filmet!! de úgy, hogy közben futógépezel, változó tempóban!
2011. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!