Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 2 órás a zsirégető...

Napi 2 órás a zsirégető tartományban (ha jól tudom 120-140) végzett mozgással mennyi idő alatt tűnnek el a kis zsirpárnáim?

Figyelt kérdés
Nincs sok feleslegem, úgy 5 kg talán. (A helyesirási hibákért bocs, képernyő-billentyűzettel irtam.)
2011. jún. 21. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

mark86


Teljes mértékben az étrendedtől függ!

2011. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Édességet egyáltalán nem fogyasztok, az egyéb ételeket is próbálom kerülni, amiben cukor van, zsirban vagy olajban készült ételeket sem fogyasztok, sós ropogtatni valókat sem igazán, cukros üditőket egyáltalán nem. Ez azért jó, nem?
2011. jún. 21. 12:36
 3/5 anonim ***** válasza:

mark86


jó.

És egyél minél többször egy nap. (5-6x)

2011. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a szalonnában és a kenyérben nagyon kevés cukor van (gyakorlatilag nincs) én mégis ezzel fűtöm magam. elég.. sok energiát fel tudok használni egy nap.

az nagyon helyes hogy nem terheled gyors felszívódású cukrokkal a szervezeted, de ennél még alapvetőbb, hogy mennyi energiát juttatsz be a szervezetedbe egy nap.

2011. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 °:Amigo:° ***** válasza:

"zsirégető tartományban (ha jól tudom 120-140"


Rosszul tudod. Nincs ilyen!

2011. jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!