Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aerobic után mindig pisilnem...

Aerobic után mindig pisilnem kell. Akkor is ha csak fél óráig tornázom. Ti is így vagytok vele?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Más sport,de igen,mivel egy liter vizet biztosan benyomok közben,uh természetes,hogy nem sokkal után jön.


Egyébként más téma,de idevág:).

Én meg azt vettem észre,mikor hazaérek akkor ha kell,ha nem egyből elmegyek vécére.Mikor egyszer elgondolkoztam ezen eléggé furcsáltam,aztán utánaolvastam és kiderült,hogy ez egy evolúciós territórium jelző maradvány.

Vagyis hazamegyek és,mint a kutya megjelölöm a területem:D.

2011. jún. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 3rdeye ***** válasza:
előző: én ezzel pont fordítva vagyok, pl. ha úgy érek haza, hogy majd becsurog, de leülök gépezni, és elfelejtem. pont mint tegnap, már egy órája tartogattam, minden bajom volt, hazajöttem és még egy filmet is megnéztem, és ittam még rá 1 liter teát
2011. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Hátöööö... Én nem. :)

(mivel nem aerobicozom)


De azért itt néhány hozzászólóról egy picit több információt is meg lehet tudni, mint amennyire valójában szükség van. ;)

2011. jún. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
01.56: ezen még én sem gondolkoztam el, de van benne valami :P
2011. jún. 23. 23:57
 5/5 A kérdező kommentje:
9.12: nem túl jó, ha ennyire sokáig tartod bent :(
2011. jún. 23. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!