Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen proteinturmixot lenne...

Milyen proteinturmixot lenne érdemes nekem választani?

Figyelt kérdés

Full kezdő leányzó vagyok, egyelőre állóképességet, erőnlétet növelek súlyzósan + mellé kardió, heti 3x-4x. Hosszútávú cél a tónusos izomzat, kicsi tömegnövelés (nagyon kilógnak a csontjaim) utána szálkásítás (túl sok elvileg nem kell, vékony vagyok, és nem túl hájas), de ezek majd sokára, ha lesz valami erőm is. Totál kezdő edzés, biztos lúzer lötyögősnek tűnik, de látva az erőnlétem hiányát, nem javasoltak ennél többet/intenzívebbet.

Na de a kérdésre visszatérve: edzés után nem rögtön hazamegyek, így kéne valami turmix hogy regenerálódjanak az izmok.

Illetve ha épp lusta vagyok a csirkemellel bíbelődni (bodybuilder.hu diétát tolom, csak rízs helyett +zöldséggel és nyilván saját kalóriaigényhez szabva), akkor nem ártana, ha valami jó fehérjeforrás lenne épp helyette, vagy néha estére kiegészítésnek, ha aznapra deficit lenne, ezért gondoltam valami jó tejsavó-izolátumra.


Nem nagyok az igényeim, ízben se vagyok válogatós, kizárólag vízzel innám. Olyasmi kellene, amit egyszerű helyi sport/tápkieg boltokban (van pár) is megkapok, nem csak külföldről rendelhető.

Természetesen visszaolvastam a kérdések között, de annyi az egymásnak ellentmondó vélemény, és annyira nem vagyok képben még (utánaolvasás folyamatban, de egyszerre még túl sok az infó), hogy csak néztem, mint Rozi a moziban. Szóval gondoltam egy kérdést megér. Milyen fajtákat érdemes, és miket kerüljek, mint a pestist?

Előre is kösz a tippeket!


2011. jún. 23. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:

mark86


Boltban kapható proteinek között nincs sok különbség,bár én inkább koncentrátumot ajánlok.

Ezek közül bármelyik megfelel,csak példának linkelem,ha nem scitecet választasz akkor nézd meg az árát más oldalon is mert itt azon kívül minden drága:

[link]

teszel hozzá 20-30 gramm dextrózt és kész vagy! :)

2011. jún. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, mark86!

A scitec whey termékekkel már szemezgettem, csak itt a gyk-n annyian leszólták, hogy elbizonytalanodtam (bár gondolom ők profi testépítők, nem ilyen bénácska gilisztalányok). De ezek szerint nem rossz választás. :)

2011. jún. 23. 07:39
 3/7 anonim ***** válasza:

mark86


igen,itt mindenki vér profi! :)

jó az,nekem bejött a professional változat.

Sok sikert,és nem baj ha giliszta vagy,abból lesz a pillangó! .......vagy nem???........ na mindegy,bioszt nem szerettem. :D :D

2011. jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi még egyszer. :)

A biosz amúgy nekem se kedvenc, de a biokémiával muszáj lesz megbarátkozni, ha jót akarok az izmaimnak. :D

2011. jún. 23. 08:31
 5/7 anonim ***** válasza:
az a giliszta az hernyó :D amúgy a scitec termékeiben meg lehet bízni..
2011. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Termékekben igen, csak ami a dobozra van írva abban nem :D
2011. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már megint gyártjuk az összeesküvés - elméleteket? Ejnye, ejnye.... :D:D
2011. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!