Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Shimano márkáról vélemények?

Shimano márkáról vélemények?

Figyelt kérdés
shimano váltó van a biciklimen és sztem az jó, akkor bejött ez a márka. most vettünk shimano horgászbotot és hát... elég satnya xD. ti mit gondoltok erről a márkáról?
2011. jún. 25. 12:47
 1/3 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Ha váltóról van szó akkor No.1 szerintem ..de más kategóriában nem használtam még
2011. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kerékpáron és Dunaparton is használom a márkát, tapasztalatom, hogy sajnos nagyon drága, de a bicóknál megkerülhetetlen, alig van konkurense, a horgászatban azért van más lehetőség is. Én a horgásztermékei közüll egyedül az XFX feederbottal vagyok elégedetlen, mert amikor vettem, még 100g-os dobósúlyúnak árulták, ráírva is ez van, de ehhez képest nagyon lágy, az ujabbakra már csak 70g-ot írnak. Kitünő bot, (5-ezerért feeder?) de állóvizre való, nem a Dunára. (Ehhez képest "menyhalazó szett"-ben árulták.) Szóval összegezve: professzionális és olcsóbb területeken is kiváló márka, de drága.

Konkrétan milyen botot vettél?

2011. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
használtan kaptam, de ilyen atomrégi kiadás lehet. csak egy teleszkópos bot és a damil xD tóban próbáltam ki. 10centis keszegeket fogtam vele. megélni nem kell belőle, de hobbira jó lesz xD
2011. aug. 8. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!