Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Magas vagyok, a felsőtestemmel...

Magas vagyok, a felsőtestemmel már megvagyok elégedve (4hónapja járok kondizni) de a karommal nem, többi lent (? )

Figyelt kérdés

szóval a felsőtestem már tényleg pont olyan mint amilyet akartam, picit még van rajta alakítani mondjuk, de tényleg csak pici. a karom viszont alig nőtt, biztos rosszul csinálok valamit ezért is szeretnék kérdezni: hogyan tudnám a legjobban edzeni a karjaimat? sajnos nagyon hosszúak lévén hogy 198cm vagyok, és persze nőtt a karom is, de lassan és úgy gondolom hogy nem is eleget :|


nem akarok egy kigyúrt állat lenni, nincs semmi ilyesmi vágyam, mindössze egy sportos hogy úgy mondjam "strand formát" csinálni magamból, viszont a karjaim nem akarnak nőni :\


2011. jún. 25. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Rossz a kivitelezés, kar alatt mit értesz?


Se Bi, se tricepsz nem fejlődik? Mert ha igen, akkor nem tudom. De még akkor is lehet rossz a kivitelezés. Vagy genetika, de nem hiszem.


Hány gyakorlatot csinálsz?


Lehet, hogy jobban kéne bombázni.


Ja, és remélem lábazol is.

2011. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

4x8 gyakorlatot csinálok, és inkább a bicepszem nem akar nőni, de a tricepszel sem vagyok megelégedve....


lábazni nem szoktam, max vádlizni mert járok kosarazni plusz biciklizni is (nagy távokat, 40től 80km-ig) és inkább nem b*szom szét az ízületeimet a gépekkel

2011. jún. 26. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Érzed a gyakorlatokat? /hogy dolgozzik az adott izom/


Legalább guggolj, avval nem baszol szét semmit.

2011. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lábazni meg nem kell, strandon úgyis majd derékig vízben állsz. Megnyugtatlak, te soha a büdös életben nem lennél nagy állat akármit csinálnál. Kar nem a felsőtest része? Gondolom a kar neked csak a bicepszet jelenti. 4 hónap alatt meg sem tanultál rendesen edzeni, érezni a gyakorlatot, de te már elérted a célod... Honnan tudnánk megmondani mit csinálsz rosszul? Nincs általános jó végrehajtás, neked kell érezni mikor dolgozik.
2011. jún. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

G'sback válasza:


hiába küzdünk... Nézz szét akármelyik teremben. 10 emberből 3 lábazik, abból 1 guggol.


Nem értem ezek nem akarnak brutál kvadricepszeket? Pedig az k*rva jó.

2011. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!