Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mindenképpen számolnom kell...

Mindenképpen számolnom kell az orrom eldeformálódásával, ha el szeretnék kezdeni boxolni?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni boxolni, de nagyon aggaszt az, hogy szépen elferdül majd az orrom meg betörik. :S


Ezt semmiképp sem lehet elkerülni? Azért nem szeretnék ferde orral élni a jövőben...:/


(Csak hobbiszinten szeretném csinálni.)


Köszi előre!


2011. jún. 26. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak ha jól orrba vágnak. Biztos ami biztos, kezdj el gyűjteni, akár csak egy minimális havi összeget, amiből ha egyszer kell, meg tudod csináltatni az orrod.
2011. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha plasztikáztatja az orrát,akkor 1 évig nem érheti ütés.

Ökölvívó edzésen meg nem kell félni,hogy eltörik,max versenyen.

Thaywondo,vagy vadabb thai box edzésen gyakoribb,hogy törik,de ott sem az ütéstől,hanem a térdtől.

A porc viszont egy idő után valóban elveszítheti a tartását.

Közvetlenül ott,ahol az orrcsont véget ér beesik kissé az orr.

Ez kelti a bokszolós orr benyomását.

2011. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lee12 ***** válasza:

ha hobbi szinten akarod akkor az edző úgyse engedi hogy olyan keményen verjenek

hány éves vagy?

2011. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok.
2011. jún. 26. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ügyesen véded a fejed, akkor megütni sem fognak tudni, én ezért Wing Tsun kung-fuzok, egyszer voltam box edzésen, kiakartam próbálni ( nem jött be ), amikor box " stílusban "

próbáltam védekezni hatástalan volt kaptam rendesen. De amikor box edzésen Wing Tsun-t alkalmaztam akkor hozzám sem tudtak nyúlni!

2011. jún. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért az megnézném,hogy 8-10 menet sparring után is elhajolgatsz és hozzá sem tudnak érni az arcodhoz kedves utolsó.

Gondolom egy hozzád hasonló kezdővel kesztyűzhettél.

2011. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó, ( te kretén ) nem volt kezdő, ugyan az volt az ellenfél amikor a két stílust használtam külön.... remélem érted -.-
2011. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!