Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Klicsko vs Haye, sztetek?

Klicsko vs Haye, sztetek?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy arca van Hayenek, hogy kivégzi Klicskot, kiváncsi vagyok mi fog történni a meccsen.
2011. jún. 27. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is utálom a Haye-t, egy beképzelt öntelt bunkó és még mellette nagy a pofája is. Ütőereje az van, na meg cseles is, DE se nem technikás, se nem gyors, se nem pontos, az állóképessége sem kiemelkedő, az ütésállóképessége is gyatra. Valujev elleni meccse is egy nulla volt, azt nem ő nyerte, hanem csak kipontozták neki, ő volt a gyengébb, Valujev el sem fáradt!

Remélem Klicsko úgy összeveri, hogy Haye-nek több füle lesz, mint foga.

2011. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A showbiznisz része a nagy pofája. Klicsko leveri.
2011. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az elején nekiugrik Klitschkonak, akkor van minimális esélye, hogy kiüti. Ha az elején nem sikerül, akkor jön a szokásos jab-jab-jab-jab-jab-jab-jab-jab-jab-jab-jab-jab-jab-jab......jab-jab,-jobbegyenes-jab-jab-jab-jab...., és ki lesz ütve.

Bár Hayenek isznyú nagy arca van, nem is szeretem, ennek ellenére mégis neki drukkolok, azért, mert utálom, ahogy a két Klitschko boxol. Iszonyúan túl vannak sztárolva, mert évek óta nem kaptak ki, de ez nem azért van, mert olyan jók, hanem azért, mert iszonyú gyenge a mostani nehézsúlyú mezőny. A balegyenesen, jobbegyenesen és a lefogáson kívül semmit nem tudnak(igaz, ezeket nagyon jól). Tizenöt-húsz évvel ezelőtt nem lettek volna benn az első ötben sem. Akkoriban boxolt Lewis, Tyson, Holyfield, Bowe, és még nagyon sok jó boxoló. Az általam említett négy boxoló szerintem simán elverte volna őket.

2011. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért szerinted Ali, Tyson és a többi régi nagy, nem ütnék ki ugyanúgy Haye-t is? Lehet, hogy Klicsko-ék sem bokszolnak valami szépen, de Haye még fele ennyit sem tud.
2011. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért, írtam én valahol, hogy Haye az esélyes? Olvasd el a hozzászólásomat mégegyszer, leírtam, hogy Hayenek csak minimális esélye van. Emellett azt sem írtam, hogy a régi nagyok nem ütnék ki. Tyson, Ali, Foreman, Lewis, és a töbi régi nagy klasszis lazán kicsapnák, még annyit se tudna felmutatni ellenül, mint a Klitschkok.
2011. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!