Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen zsírégetőt vegyek?

Milyen zsírégetőt vegyek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, március óta járok edzőterembe.

Eddig nem sok változást látok magamon, ezért szeretnék valami zsírégetőt szedni, de még nem tudom milyet.

Vagy még ne szedjek semmi ilyesmit?

Ha igen, akkor milyet, ezek közül?

[link]


2011. jún. 27. 22:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia, először is, ez mind kamu, óriási átverés és lehúzás, én kipróbáltam jópárat és az égvilágon nem hatott egyik sem. A másik, hogy 13 évesen eszedbe ne jusson szedni semmilyen bogyót, hiszen fejlődésben van még a szervezeted, táplálkozz egészségesen és mozogjál, ez a maximum, amit meg tudsz tenni magadért. Ha rajtam múlna, az összes ilyen sz.art betiltanám, mert nemhogy használ, hanem káros is.
2011. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát pedig más nem ezt írta róla..
2011. jún. 27. 22:42
 3/18 anonim ***** válasza:

Ezek működő és hatásos termékek,de nem gyerekeknek,hanem évek óta sportoló aktív felnőtteknek.

Inkább ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak!

-Étrended van-e?

-Kalóriadeficites a diétád?

-Számolod egyáltalán a kalóriákat?

-Edzésterved tartalmaz aerob edzést is?

Ezekkel foglalkozz elsősorban.A zsírégető kb 5%ban járul hozzá a fogyáshoz.A többi a kaján és az edzésen múlik.

2011. jún. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hát ezek közül egyik sincs.. azt eszek amit csinálnak itthon.. 13évesen hogy lenne külön étrendem? és csak súlyzós edzésem van, de mindig van has a végén, de lefogok járni külön hasazni is majd sokszor, így nem jó? annyira nem vagyok kövér, hogy ilyen diétát csináljak, csak odafigyelek nagyjából mit eszek, meg mennyit..
2011. jún. 28. 00:51
 5/18 A kérdező kommentje:
mondjuk futni el járhatnék, mennék is ha tudnék kivel.. meg hol..
2011. jún. 28. 00:53
 6/18 anonim ***** válasza:

1. ne sirasd magad, járj el futni, én is egyedül járok, és ha nincs hely ahol tudnál, ott van a konditerem

2. hallod mindig , hogy fejlődésben vagy, ne csinálj semmit. ez igaz, én is 14 évesen kövér voltam, aztán hirtelen nyúltam 20 centit és beállt a testem.

3. a zsírégető kamu, és felesleges

4. nembaj ha nincs étrended, egyél kicsit kevesebbet(ha úgy érzed sokat eszel), és kezd el a futást, ennyi a tanácsom

2011. jún. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

1: Ha már olyan okos vagy, azt nem olvastad el, hogy ezek a termékek tökéletes diéta nélkül SEMMIT sem érnek? (és még azzal se sokat)

2: Futni egyedül is lehet. Sőt, úgy érdemes.

3: Valóban, nem kéne diétáznod ennyi idősen. Viszont zsírégetőt se kéne szedned, sőt úgy ahogy van, le kéne sz.rnod, hogy mennyi zsír van a hasikádon, edzeni kéne, mozogni, izmosodni, figyelni a kajára, és pár év múlva, amikor már szóbajönnek a fiúk, akkor leadni egy diétával.

2011. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok.

a konditeremben nincs futópad.. ahol én vagyok, mert egy haveromnál edzek, nem 10 ezres havibérletes edzőteremben ahol nem mutatnak be semmit..

De, van olyan is amit beveszek edzés előtt, azt jobban birom, meg megy le zsír is.

2011. jún. 28. 18:08
 9/18 anonim ***** válasza:
igen van olyan, de nincs olyan. mert lófaszt se érzel csak placebo, ha meg nem 10 ezres teremben nyomod akkor menj ki az útra és fuss
2011. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy leadd a felesleget, diéta KELL. Nincs mese.

Egyébként meg ennyi idős korodban ne konditerembe járj, hanem menj el valami küzdősport edzésre, vagy akármire. A kondira ráérsz 2-3 év múlva. Hidd el, egy birkózó edzéssel sokkal jobban jársz, iszonyatos erőre teszel szert.

2011. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!