Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » SOS. Nem tudom milyen sportba...

SOS. Nem tudom milyen sportba kezdjek. Semmi sem érdekel, de szeretnék sportolni! (? ).

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy 14 éves lány vagyok. Próbáltam már az úszást. Egy nyárig folyamatosan, minden nap mentem edzésre. Ez tavaly volt. Most elment tőle a kedvem. Szerettem meg minden... Nyár végére meg már nem is fáradtam ki annyira. De már nincs hozzá kedvem. Nem is akartam versenyszerűen űzni, csak hobbiszinten, meg hogy mégis sportoljak valamit. Most egyszerűen nincs iránta lelkesedésem, tavaly pedig mindig vártam, hogy mehessek. Más sport nem érdekel... (küzdősport, fitness, akrobatika, stb.) Arra gondoltam, hogy ha minden nap elmegyek a gátra futni, az felér annyival, mintha minden nap mennék úszni? Vagy inkább maradjak az úszásnál?

És ha tudtok, akkor légyszíves ajánljatok valami sportot. Nem akarom elhanyagolni magam ilyen téren, meg lenne egy kis felesleg, amit le kéne dolgoznom. Köszönöm!


2011. jún. 28. 18:46
 1/6 anonim válasza:
Hát bakker már nemazért de ha azt mondtad, hogy más sport nem érdekel akkor, hogy ajánlanék olyat ami érdekelne?? Ha meg más nem érdekel csak az úszás de az sem akkor nemértelek...De szerintem menjél úszni vagy maradj a futásnál szerintem ugyanolyan jó mind a kettő számodra, ha csak sportolni akarsz és csak hobbi szinten. :)
2011. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarom elvenni a kedved a mindennapi mozgástól, de én nagyon gyorsan megunom, ha minden nap ugyanazt csinálom, míg ha ritkábban, akkor tökre élvezem.
2011. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ez lemaradt:

Szóval azt ajánlom, hogy váltogasd a sportokat, úszás, futás, vagy nyugodtan próbál ki mást is, az első alkalom ált. mindenhol ingyenes, legfeljebb nem mész többet.

2011. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Capoeira
2011. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztosan án vagyok a lusta disznó, de szerintem ha nem akarsz versenyszerűen úszni, akkor nem szükséges minden nap. Heti 2-3 alkalom megteszi, közben ha olyan az idő akkor pár km futás vagy bringázás.
2011. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TOMAtm ***** válasza:
ha nincs kedved semmihez szedj vitamin-kapszulákat.általában a vitaminhiány az amitől az ember kedvtelen.
2011. jún. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!