Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot kezdjek el?...

Milyen sportot kezdjek el? (14/F) (javaslatokat szeretnék), infók lejjebb

Figyelt kérdés

Hát 14 éves fiu vagyok aki régen birkózott de sérülés stb miatt abba kellet hagynom és már nem is akarom folytatni itthon tartom magam edzésben(futás,fekvő,felülés stb)de hiányzik a sport meg a versengés.Van valami ötletetek vmilyen sporthoz mert focizni akartam de azt mondták hogy azt hamarabb kellett volna és nem tudnék meccsekre bejutni mert mások sokkal jobbak.

Nektek van valamilyen tippetek?:) előre is köszi :D


2011. nov. 9. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem illene megmondanod , hogy mi a sérülésed , mert pl ha az hogy leesett a két kezed és én meg ajánlom a Judot az lehet hogy nem nyerő tipp :P
2011. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nagy cucc a térdem ugrott ki de már terhelhetem plusz gerincferdülés
2011. nov. 10. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Wing Tsun,karate ha önvédelmet szeretnél tanulni.A focit nem ajánlom a térded miatt,csak hobbi szinten a haverokkal.
2011. nov. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!