Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sportot válasszam,...

Lullaby0622 kérdése:

Melyik sportot válasszam, hogyha fáj a hátam és a vállam sokat?

Figyelt kérdés
Sokszor szoktak ropogni is a csontjaim, valamint az egyik csigolyám jobban kidudorodik, mint a többi. Orvosok úszást javasolták. Szerintetek?
2011. jún. 30. 00:21
 1/5 anonim válasza:
úszás
2011. jún. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem az úszás a legjobb, mitől fáj a hátad? sokat ülsz a gép előtt? :D az lenne a legjobb ha elmennél egy masszőrhöz utána elkezdenél úszni és havonta 1-2 masszírozás és máris jobb a helyzet
2011. jún. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen. Mondta az orvos, hogy ne ússzak, hanem gyógytorna. A gyógytorna helyrehozta. Utána küldött el úszni, mert az megerősíti a tartóizmokat vagy miket. Amikor nagyon fájt, akkor masszőr segített. Ne értsd félre, nem erotikus masszőr, hanem igazi, gyógymasszőr. Kb. 3 hónap alatt minden rendben volt.
2011. jún. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó az úszás,ha rendszeres.

A gyógytorna is ajánlott,azon belül is a gerinctorna.

És igen,a törzs tartóizmait kell erősíteni,gerinc melletti izmok,alsóhát,has.

Kezd az ideggyógyászaton,ha már dudorodik ott valami,azt nézesd meg.

És kezdj el szedni ízületvédőt,folyamatosan 1 évig.

2011. jún. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 WBTBWB ***** válasza:
Úszás vagy röplabda (ez is nagyon hasznos, jól megerősödik tőle az alsó hátizmod, és a derék körüli tájék is)
2011. jún. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!