Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 178 centi és 100 kiló vagyok...

178 centi és 100 kiló vagyok ha diétázom és kitartóan sportolni kezdek lehet még kockás hasam? És milyen sportot ajánlotok? Esetleg testépítés? 23 éves fiú, normális válaszokat várok!

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 10:11
 1/5 anonim válasza:

Minden rajtad múlik. Elérhető célokkal kezdj, ne rögtön kockás has legyen az álmod. Előbb a súlyod, étkezés...

Egy kedves ismerősöm 3 év alatt ért el olyat, hogy csak pislogtam:))) Kb. 100-110 kiló volt... most bármelyik férfimagazin, sportmagazinban megállná a helyét. Vagyis hajrá!

2011. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A sport lemaradt:) Mivel én szinte mindig is harcművészeti sportot üztem én ajánlanám a kung-fu-t. De elfogult vagyok:)
2011. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kockás hasad akkor lesz ha lefogysz.

Az más izmokkal ellentétben nem látszik meg ha van rajta zsír.

2011. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ja, az lemaradt, hogy ha kockás hasat akarsz, akkor a testépítés a legcélravezetőbb, vagy az úszás.

De inkább a testépítés.

2011. dec. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A testépítés a legcélravezetőbb, ha kockás hasat akarsz.
2011. dec. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!