Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Power Proteint gyümölcsös...

Power Proteint gyümölcsös izüt, mivel lehet ízesíteni?

Figyelt kérdés
eddig más márkás vettem, gondoltam kipróbálom ezt is...nem bírtam meginni egy pohárral sem olyan szörnyű íze van... Nem tudnátok vmi javasolni, hogy mit rakjak bele, hogy elvegye, vagy jöbb izt varázsoljon...MÁrmint úgy értem, hogy azért semmi bajom ne legyen tőle...előre is köszönöm a válaszokat :)
2011. jún. 30. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy másik, jó ízű fehérjével összeöntöd és az feljavítja az ízét pl.
2011. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egyéb ötlet?
2011. jún. 30. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Felspannolod magad valahogy így: http://www.youtube.com/watch?v=6bPIVl2eULU és megiszod, mint egy állat.
2011. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TOMAtm ***** válasza:
én mazohistább napjaimon iszom.vagy ha másnap ki akarok b*szni a kollégával akkor este lefekvés előtt,mert másnap egész délelőtt fingok,de olyant h elpusztul minden ami él.
2011. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kit érdekeles, hogy mikor szarod össze magad? a kérdésra válaszolj. Ha meg nem tudsz akkor hallgass. Sztem annyit megérdemlek, hogy normális választ kapjam az általam felteltt kérdésre, mivel nem fake, nem hülyeség, hanem, egy normális, átlagos kérdés...
2011. jún. 30. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!